Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichiáter mit csinál...

Egy pszichiáter mit csinál pontosan?

Figyelt kérdés
Ne csak annyit írjatok kérlek titeket hogy : Bedrogoz vagy hasonló. Leginkább tapasztalatok érdekelnek, zöldért cserébe.

2017. ápr. 2. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Beszélget 15-20 percig mindenféle hülyeséget ők,aztán felírja azt a mérget!

Amúgy a lelki problémák ellen nem pirulák kellenek,hanem szexelni felszabadultan gátlások nélkül;)

Rohadt prűdek, pontozzatok csak le:DD

2017. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Ja,meg a azt is csinálja,hogy ha mondasz valamit,ami teljesen hétköznapi elkönyveli betegségnek az általuk Bibliaként használt BNO alapján.
2017. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Még mondhattok, kaptok mind zöldet!
2017. ápr. 2. 18:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első beszélgetés kb egy órás, ott elmondod a problémáidat, beszélgettek kicsit. Majd felvázolja a lehetőségeket, ez lehet terápia, gyógyszeres kezelés vagy épp javasolhatja azt is, hogy inkább pszichológushoz fordulj a panaszodal. Ezután 2 hetente- havonta kell járni kontrollra ahol beszélgettek az állapotodról, tapasztalatokról, hogy valtoztassatok-e valamit a gyógyszerezésen és ír receptet. Nekem ez a tapasztalatom magán pszichiáterről, rajtam sokat segített a kezelés. A TB alapúról nem tudok mit mondani, azt sosem próbáltam. Milyen probléma miatt fordulnál pszichiáterhez?
2017. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mániákus depresszió nagyon erős hangulatingadozások alvászavarok dührohamok ilyenek.
2017. ápr. 2. 19:53
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja ami kimaradt hogy gyakori pánikrohamok (intenzív pánikroham)
2017. ápr. 2. 19:54
 7/13 A kérdező kommentje:
MÁNIÁS depresszióra gondoltam. Csak nagyon keveset alszom és hülyeségeket beszélek már. Bocsi.
2017. ápr. 2. 19:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ezekkel kezelnek, pszichiáter szépen helyre tudja rakni a dolgokat. Ezek sajnos nem azok a betegségek, amin egy kis beszélgetés, meditáció meg a hasonló varázslások segítenének. Különösen igaz ez a bipoláris zavarra, ha súlyos a helyzet, akkor azon csak a gyógyszeres kezelés fog javítani, tudom milyen az amikor elkap a mánia, szerintem menj el minél előbb orvoshoz és ne várd meg, hogy rossz vége legyen.
2017. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bár azt nem értem, hogy ha nem jártál még pszichiáternél, akkor ki állította fel ezeket a diagnózisokat?
2017. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Háziorvos gondolt azokra hogy ilyenek szóba jöhetnek tünetek alapján.
2017. ápr. 3. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!