Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már betegségnek számít?

Ez már betegségnek számít?

Figyelt kérdés

Egyfolytában hazudok :S Elég jól csinálom,rengetegszer jól jött.Magántanáromnak,barátaimnak,szüleimnek,tesómnak,tanáraimnak is.Van,hogy még magamnak is.Van,hogy kitalálok történeteket is.Gondolkoztam már azon is,hogy kiírom ide és várom,hogy vajon valaki átlát-e a sztorin.Volt,hogy véletlen ,,belekavartam'' az emlékeim közé egy kisebb sztorit.Egy ideig azt hittem,hogy tényleg megtörtént,de aztán rájöttem hogy azt is csak kitaláltam :/

Eddig még senki nem vette észre,hogy hazudok.Kisebbeket-nagyobbakat.Bármiről képes vagyok hazudni.

Ezen egy ideje elkezdtem gondolkodni,és picit kezd zavarni.

Lehet,hogy ez már betegség ?Ha már betegség,akkor mi a teendő ?Magamtól meg tudom szüntetni ?Van aki hasonló helyzetben van ?


15l



2017. ápr. 5. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Tini vág.

Egy nagyon neveletlen tini.

2017. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy*
2017. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 papagenou ***** válasza:
ez még a későbbiekben problémát okozhat. gondold át előbb, hogy mit csinálsz, hogy ne kelljen később hazudnod s fegyelmezd meg magad, hogy ne is tedd. bár ahogy a világ áll, így még jó politikus lehetnél...
2017. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvastam valahol, hogy letezik ilyen betegseg, hogy valaki kenyszeresen hazudozik, ugyh akar beteg is lehetsz. Elobb probalj meg magad urra lenni ezen
2017. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy karriert futhatnál be politikusként.
2017. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te 5-ös!

Te meg stand up-osnak!

2017. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!