Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogyan tudtok/tudtatok...

Ti hogyan tudtok/tudtatok megbocsájtani magatoknak valahányszor hibáztatok?

Figyelt kérdés

Nálam már több mint 2 éve történt a hiba... A pszichológusom azt mondta, saját magamnak kellene megbocsátanom, na de azt hogy kell? :D Nagyon szarul tudom érezni magam még mindig, pedig már elég rég történt.

Nyugalom, se gyilkosság, se lopás nem történt! :D Nem rendőrségi ügyről van szó.


(Akit nagyon érdekel, privátban szívesen konkretizálok.)


25/L


2017. ápr. 5. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekel :) 21/L
2017. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak az nem hibázik, aki semmit nem csinál soha.

A hibák arra valók, hogy tanulj belőlük, és legközelebb ne kövesd el őket!


Én most jó vezető vagyok.

Miért vagyok az?

Mert alacsony hibaszázalékkal dolgozom, és jó döntéseket hozok.

Hogy lettem ilyen?

Rossz döntéseket hozva, és tanulva a történtekből!

2017. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Válaszadó!

Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat, igyekszem én így látni a dolgokat! :)

2017. ápr. 6. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában belátom, hogy ez már megtörtént, és nem tudok változtatni rajta. Azt is, hogy biztos volt valami okom rá, amiért ezt elkövettem. Lehet, hogy csak annyi, hogy hülye voltam. Ha egy embert bántottam meg, igyekszem bocsánatot kérni és jóvá is tenni. Utána pedig arra fókuszálok, hogy tanuljak belőle. Mindenki hibázik, nem vagy vele egyedül. ;)
2017. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Kedves 4.Válaszoló! :)

Hát én hiába kértem bocsánatot, de megértem a másik felet. Igyekszem elfogadni, hogy ezen már nem lehet változtatni.

2017. ápr. 10. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!