Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek megoldás lenne ha...

Szerintetek megoldás lenne ha itt hagynék mindent?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy annyira kikészítem magamat mentálisan hogy ne is tudjam a körülöttem élő világról. Hogy mondjam... Nyugtatók szedése, napi 18-19 óra alvás (ez már megtörtént egyszer, két hétig tartott és azóta is hiányzik)

Hogy mondjam. Sok olyan "ember" van az életemben aki elhanyagol engem és hiába keresem a társaságát, valami mindig "KÖZBEJÖN" hoppá... milyen elfoglalt mindenki. Mind1, nem a problémáimat akarom ecsetelni hanem azt, hogy szerintetek jó megoldás lenne ha elmenekülnék a valóságból? Ha álmokból építenék magam köré egy tökéletes világot? Mert egyre vonzóbb ez nekem mostanság.



2017. ápr. 5. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem! Ez nem megoldás, elbújni a valóság elől. Csak arra jó, hogy odázd a dolgokat és bedugd a fejed a homokba. Szedd össze magad, költözz el, utazz egyet, lazíts, igyál pár sört és egyél hot-dogot, dobálj követ a patakba.
2017. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Amit értek az álomvilág alatt:


- Időm nagy részének átalvása.

- Álmokba menekülés.

- Teljes közöny, elkülönülés.

- Önzés (mert nem kapok vissza semmi jó gesztust)

- Akár önkárosítás útján is, de elnyomni magamat.

- BOLDOGNAK LENNI.

Azon két hét alatt tényleg boldog voltam... Azok az álmok máig visszatérnek emlékként.

2017. ápr. 5. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert hajléktalanná válhatsz ilyen gondolkodástól... Bár nem tudom, hány éves, de ha már felnőtt, akkor veszélyes az ilyen gondolkodás. Elsüllyedhetsz olyan mélyre, hogy onnan már nincs kiút!
2017. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy... hogy mondjam. Nem tudom. Egyszerűen élni akarok, de csak úgy lenni. Semmit se akarok csinálni.


Mellékelten 19 vagyok, és fiú/férfi kinek mi.

2017. ápr. 5. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy élni lehet, ha valaki eltart.
2017. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább találd ki mit akarsz kezdeni az életeddel, tűzz ki célokat és dolgozz azért, hogy sikerüljön elérned őket. Én is szívessen döglenél itthon akár csak egy napig, de ez sajnos nem így működik, mindenért meg kell dolgozni. Aztán ha sikerül valamit elérned már büszke is lehetsz magadra.
2017. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Végső soron van egy biztos pénzkereseti lehetőségem itthonról. Nem illegális, de szánt szándékkal nem akarom mondani mi. Nem netes munka, abból semmi sem igaz.
2017. ápr. 5. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor használd ki, nem biztos, hogy mindig meg lesz az a lehetőség.
2017. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy mi ilyenkor a legjobb megoldás. Bipoláris is vagyok (ORVOS MONDTA) nem én találom ki magamnak. Gondolkoztam a pszichiátrián, hátha jobb lenne. Hideget meleget hallottam róla egy prbát megérne. Hátha szerencsés vagyok.
2017. ápr. 5. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már ilyesmiben gondolkodsz elmehetné egy tibeti kolostorba.
2017. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!