Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az AB/DL valóban betegségnek...

Az AB/DL valóban betegségnek számít?

Figyelt kérdés

[link]


ez egy ilyen szerepjáték. felnőttek űzik és egy fiatalabb kort játszanak el, de sokaknak ez egy fizikai szükséglet, mert lélekben gyerekek maradak és csak akkor lehetnek egészségesek ha kiélik ezt.


https://www.youtube.com/watch?v=ys0PEbvOnOQ


2017. ápr. 5. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem betegség szerintem, de biztos nem normális dolog.
2017. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az élet rendje az hogy megszületünk, öregszünk, meghalunk. Lehet, hogy valakinek bármelyik része félelmetes, de ez teljesen érthető. Viszont a kor nem olyan dolog, amit meg tudunk gátolni, és szerintem azok akik becsapják magukat ilyen hamis illúziókkal sem tudják meghosszabbítani az életüket, sőt, olyan jó dolgokból maradnak ki amit az élet hoz magával a korral.

Az biztos, hogy nem tartom egy jó megküzdésnek, szerintem többet árt, mégha látszólag segít is, mert mondjuk eltereli a gondolatait, vagy éppen csökkenti a félelmeit egy adott pillanatra az embernek.

2017. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez csak a te véleményed, amit a kor hoz magával, engem példáúl sok esetben taszít....
2017. ápr. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!