Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik napról a másikra;azt...

Egyik napról a másikra;azt vettem ésszre hogy KÖVETNEK; FIGYELNEK az emberek Pesten (intenzívebb) és vidéken is (csökkentett módba). Van valakinek hasonló tapasztalata; vagy vmi értelmes hozzászólása ez ügyben?

Figyelt kérdés
Ilyen èrzèsem;megfigyelèsem koràbban nem igen volt; vagy ha volt is(max.figyelnek; jobban megnèznek) azt betudtam az egomnak; DE ez annâl jóval több.Egyik napról a màsikra...közel 4 ève törtènt. Nagyon sokat szenvedtem/szenvedek ez miatt.Nem igazàn tudom magam ezen túltenni. Èsszerű magyaràzotakra vagyok kìvàncsi.

2017. ápr. 6. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 A kérdező kommentje:

#17

ès vègül mihez szeretnèk kezdeni az èletemmel?


Nem tudom,perr pill. nagyon padló vagyok lelkileg(meg anyagilaf is..de az mellèkes)...igazâból nem voltam mèg ennyire lent...ez a az innèt szèp nyerni tèma( megintcsak a kontrasztok:koràbban jàrtam a mennybe,most pokol,szeretnèk vissztalâlni a règi(?)önmagamhoz...de egy szerető csalàd;baràtnő; baràtok nèlkül( a szertő csalàd perr pill az hiànyzik a legjobban)...ezt lehetelennek èrzem..pedig minden koràbbi addikciomat*(drog,cigi)eldobtam a vàltozàs jegyèbe...de lofxszz,semmi pozitìvat nem èrzek.Lehet vissza zuhanok a fxba...leszedàlom magam bió cigivel(azt napi 10-12orat nèzzem,elemzem a különböző tèmàju politikai műsorokat, mint vmi kiègett fxsz)..Lehet nekem ez a sorsom,karmàm("lehet több van benned de a büdös èletbe nem fogod tudni kiadni" c.tèma)...Nem leszek se Portik,se Habony..Nekem ez jutott...ès màr ott tartok hogy nem a full kiègès fele haladok,azon màr túl vagyok*(làsd.a tul sok ingeres tèma fentebb), hanem a full kiègett àllapotomba fàsulok bele.Ha nem is a titkosszolgâlat,de a Magàny lesz a hóhèrom...Hülyèn hangzik-de a tudatlansàg boldogsàg -alapon...anyura szerenèk csak egy kicsit szürkèbb,butàbb lenni.Paradoxon de akkor ma màr egy diplomàs;apuka vagyok boldog pàrkapcsolatban...Fonetikussan...Sze là vì.

2017. ápr. 8. 20:17
 32/89 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező, nagy türelemmel elolvastalak.

És köszönöm az élettapasztalatod.

Most idézlek:


"Ezekről,mev ugye a különc lènyemről könyvet ìrhatnèk, csak sajnos màr nincs sok időm...ezèrt is kezdtdem bele,ebbe a elmebeteg(nek tűnő) fórumozàsba...2"

======================

Bárki írhatna könyvet.


Ez a "fórum" lehetne a Te saját könyved alapja is.

Tehát ezt a "fórumot" - akár használhatnád a saját könyved megírásához is.

(Hogy ebben mi (ki) akadályoz meg)?

- ... Te dolgod, megfejteni.

Csak,... - szomorú- nem csak Neked, hogy véges az IDŐ mindenkinek.

Gondold át, mit szeretnél a kisebb, vagy a nagyobb világ számára itt hagyni, tanulságul.


Nem érzem, hogy a kritikádon kívül hagynál ...

sok értelembe vett, ... értéket.

Talán nincs múzsád? vagy én törjem a fejem, mire van szükséged?

2017. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 A kérdező kommentje:

óóó...Most nagyon felbasztxm magam. Az előző;32 es feldobta nekem itt a magaslabdàt; ìrtam is rà egy egy tökèletessen szofisztikâlt vâlaszt kb.5000 karakterrel.Erre lemerült a telom.Volt egy kis anyàzàs. Meg volt a nap mini kudarca.Nehezen teszem magam túl a kudarcokon,mèg nehezebben felejtek.De ez ugye lehet elöny is.Na akkor hasznâljuk ki azt a kognitìv kèpessèget.


Kedves vàlaszoló, köszönöm hogy ìgy ìrtàl.Ezzel a legjobb baràtom lettèl- lelki sivàrsàgomat is jól mutatva- hogy mennyire nincsenek baràtaim,mert nincsenek(lehet h vki engem mèg mindig annak nevezz).Utoljàra 2010-ben ben neveztem annak vkit.Nàlam a baràtsàg fogalma(sok màs mellet)àt,felül èrtèkelödőtt. Èrdek kapcsololatok vannak;ami nem baj sőt;hisz az èrdekek mozgatjàk;viszik előre az embert. Igazâból nagyon haverok*(ami ugye egy eggyel lazàbb èrzelmi kötödèst takar) sincsenek.Kritikus vagyok az emberekkel,de főleg magammal.Ennek tükrèben az elmult pàr èvben fokozatossan èpitettem le magam körül az emberi kapcsolatokat,elöszőr ugye jöttek a leggyengèbb làncszemek a cigànyok, majd a proli haverok;....majd a legvègère maradt egy szűk belső pesti èrtelmisègi kör.A vègère velük(pàr hónapja)is leszàmoltam.(kissè hitleri?!).....fxom nem ìgy volt ez;nem erről ìrtam...elszàllt az ihlet..ìrtam a magyarokról,a magyar nyelvről...h mièrt is jó ez...mièrt vagyunk mi magyarok màsok; ha ugy jobb különlegesek...

2017. ápr. 8. 23:01
 34/89 A kérdező kommentje:

Na fussunk neki mèg egyszer...Az okos ember; nem èrzelmi alapokon dönt(esetembe ez mèg nehezebb);kellően objektìv;soha nem elfogult;làtja magàt kìvűről...de nem nem minden okos embernek adatik meg hogy làthassa a vilàgo;hiàba èrtenè;ha nincs mit mit megèrtenie,mert kapcsolatok;pènz hiànyàban nem tud ilyen tapasztalatokat szerezni,miket kèsőbb àtültett a gondololataiba. Elèg neki egy tv;egy kèszen kapott vilàgal. Mi magyarok mièrt is vagyunk màsok? Nos...az egyik alappilèrre a dolognak a nyelv; a magyar nyelvezet annyira egyedi;különleges;főleg hogy minket körbe vesznek ilyen szlàv;germàn;(új)latin nèpek.A magyar nyelv meg ezkhez kèpest annyira logikus.(ezt ugye most nem csak èn àllìtom;hanem nyelvèszek,màs orszàgokból is).Ez az egyedi,logikus(nincs mèg egy ilyen nyelv mely ennyire követnè az èsszerűsèget) nyelvezet pedig egy EGYEDI, LOGIKUS gondolkodàs módott eredmènyezz?! Objektìv vagyom,tehàt elfogultsàg nèlkül mondom.IGEN!A kèpletem: Tehàt a nyelv befolyàsolja,a gondolkodàs módot JÓ irànyba.Ez nàlunk akkor a kognitìv funkciók alapja. Ehhez mèg keveredik az a zsidó agy;az ő gondolkodàsuk.Mert ugye Mo.-n tudjuk h arànyàban nagyon sok zsidó szàrmazàsú ember èlt,èl.Làsd.:Arányàban mi adtuk a legtöbb èrtelmisègit,okost;Nobel dìjast(bele se megyek a fel sorolàsba);akik a kèsőbbikekben ìgy-ugy de hatàssal vannak/voltak a vilàg törtènèseire(perr pill. emlitsük Soros Györgyöt). A MAGYAR nèp egy kevert nemzet(nincsenek meg azok az egyèrtelmű rasszjegyek mint mondjuk egy angol;nèmed;svèd vagy olasz nèpnèl), egy nagyon jól kikevert nèp! Mind a kognitìv kèpessègeket tekintve(a magyar önmagàba okos;de egy kis zsidó fuzió ezt mèg tovàbb tökèlesiti az agyat),mind a genetikànkat tekintve (megint csak az hogy ALAPBA jó genetikàjú nemzettsèg)amihez jön h. hogy jól keveredtünk a törtènelem soràn az orszàgon àthaladt(=Mo.ugye törtènelmi ès földrajzi adottsàgaiból adodan àtjàróhàz volt) nèpekel(török;svàb,szlàv törzsek).A genetikai sokszînűség jót tehet,nekünk jót is tett. Na màr most ha tènyleg jó(tehàt alapba jobb a genetikànk)az a Föld àtlagànâl(làsd .a különböző sportokban való eredmènyek...megint csak az h arànyàban)ès jobb az agyunk.Csak kèpzleljük el ezt az utópiàt(?!)...ha ez ìgy van akkor elviekben èn (is) lehetek ennek a különönös,màs;egyedi (tök mindegy hogy hìvjuk tèma) nèpnek a minta(bemutató) darabja;egyede..Kèplet: Objektìv vagyok, ha kìvűről nèzzem a Föld nèpeit UFOkênt, ès ahhoz h tanulmànyozhassam a Föld nèpeit bele kell bujnom egy olyan nèp;olyan egyedènek a bőrèbe-az àltalam màr fentebb kivesèzett dolgaimat;azokat a bizonyos pszihologiai/szociologiai megfigyelèseket àtèljem-...AKKOR èn abból a 7 milliàrdból ;azt a 10 millió keresnèm...ès onnèt is kit?Milyen kritèriumnak is felejen meg is feleljen meg az a tökèletessèg felè konvergâló egyed;az obszervàciót illetően,legyen mondjuk egy 180 cm;kèk szemű(!);sportos;jó genetikàjú;egyedi gondolkododàsú(egyedibb az egyediek közt),egy karakteres arcal(eggyesek szerint jó kèpű);rendelkezvèn a màr emlitett motorikus(pl.a 120°as tèrlàtàsa;amit nem csak a vezetès közbe kamatoztathat ugye);kognitìv funkciokal...Ja ès IGEN....Fèrfi,legyen FÈRFI gender(ez most elèg sovinisztànak tűnhet;DE ez kell hozzà)...Legyen benne egy pici zsidó a rafkó miatt(de csak max egy kb negyed rèsznyi,mert ezt(is) tapasztaltam; megfigyeltem;ha vkiben több van az màr szàmìtó;gonosz).Az anyai dèdszüleim a II.Vh.alatt Lengyelorszàgból menekültek Mo.-ra. Ennyit tudok.Hogy zsidók voltak azt...csak sejtem;Èrzem(bizonyos külső jegyek).Meg legyen benne egy kis svàb.Az olyan kis elegegànsà tesz.Egy ilyen jól kikevert nèpcsoportba vagy egy mèg tonusosabb,mèg jobban kikevert Egyed.Nem;nem tökêletes;de erőssen konvergàl affelè.Konrasztos pèlda;ha mellè rakjuk a 8.kerületi cigànygyereket.Az fusztrâltà vâlhat.De nem csak ő ."Nyomàst raksz az emberekre".Nem csak ràjuk.Sajàt magàra is.MERT vagy ki adja magàból az a kxrva nagy plussz ami benne van.Van pont ez a xurva nagy plussz, az fogja agyon nyomni

...Csak egy segìtőkèz kène neki,ami irànyt mutatt;mert fèlő ìgy elvèsz; ès ezzel eggyüt hiàba való lesz minden koràbbi szenvedèse;azok a szenvedèsek amik formàltàk;s tettèk èretebbè a korànàl;tàrsainàl...


Nincs màr múzsàm.Ez a nincs kièrt,mièrt èlni èrzès.


No mindegy;remèlem -ha màst nem is-de az Amerikai Kongresszusban talàlható Big Date-t(vagy hogy hìvjàk)...azt gazdagabbà tehetem.


u.i.:Bocsànat ha kissè nehezen èrthetően fogalmaztam;erre lenne jó az a bizonyos könyv;ahol kièlhetnèm magam.

Am. te;32 -es..Hadd kèrdezzem meg Nemed;korod;illtve isk.vègzettsèget vagy mi a munkàd?

2017. ápr. 9. 00:25
 35/89 A kérdező kommentje:
múzsàm....Kutyàm nincs..Mikor màr nincs semmi vesztenivalód. Csak azt vàrod h vège legyen;direkt ugy mèsz be egy kocsmàba;buliba(persze nem bulizni;hanem ugymond szociologiàlni) h.kb ."gyeretek kössetek belèm" felvève azt a szociopata;rideg maszkot..De Senki;SENKi.nem köt inkàbb belèd..Ezt is megfigyeltem.Hiàba vtam magànyos farkas;egyedül jàrva affterbó affterba.Talàn gondolàk h ez is valalinek a valakije.Pedig vooltam pàr forró helyen(csak hogy mondjak 2 vègletet a kontraszt miatt ugye)...Bejàrtam anno az összes 8.kerületi földszinti drogtanyàt, De bejàrtam a rotterdami kikötöket...semmi...S közbe làtva az emberek arcàn azt a nyomàst,paràt amit èn tettem oda.Szavak nèlkül.Az a gyilkos kisugàrzàs
2017. ápr. 9. 00:45
 36/89 A kérdező kommentje:

Hm....kicsit kisètàltam a szabad levelgőre ès a "sors"fura fintora; hogy Pont TELI HOLD van...pont amikor itt elkezdek kikellni magamból.Koràbban soha nem volt ilyen blogszerű kirohanàsom.Az OKOSok koràbban leìrtak,megfigyeltèk hogy a legtöbb hirtelen felindulàsból elkövetett gyilkossàg Teli hold idejèn törtènik,mert ugye a hirtelen felindulàsból elkövetett gyilkossàg a legenyhèbb fokozatt a gyilkosàgoknàl jogi èrtelembe;mert ez egy olyan dolog amit amit ember nem tud irànyitani.Egy hirtelen elkövetett gyilkossàgnàl az emberből előjönnek az àldozattal,azaz "àldozattal"(aspektus kèrdèse ugye h.ilyenkor ki is az àldozat?!) szembeni tüskèk.Az ember ilyenkir ösztönösebb;ösztönszerűbb lesz.A gyilkossàgok közül ugye ez az amit a gyilkos a legkevèsbè tud befolyàsolni,mert itt sokkal több apró rèszlet lehet a befolyàsoló tènyező(mèg akàr a lègnyomàs is).Ilyenkor az ember àllati lesz,az ösztön miatt(is).Az egyik legrègebbi bűn ez.Ha nem a legrègebbi.Mikor mèg nem voltak anyagi javak;amikèrt ölni kellet volna.Sèrelmek mindig is voltak.(làsd.Kàin ès Àbel esete).Azt jött ugye a gyilkossàg màsik vèglete.Nem;nem az ugymond "sima" nyeresègvàgyból elkövetett gyilok; hanem a legbrutâlisabb az különönös kegyetlensèggel,előre kitervelten,nyeresègvàgyból elkövetett gyilkossàgg.Mikor ugye eltervezzi az "ember" hogy csak megöli( ez a tudatós rèsze);de közbe,miközbe làtja az àldozat szemèben a fèlelmet;ez mèg jobban felbàtorìtja...ugymond előhozza belőle az àllatot...ès mèg puszta passzióból meg is kìnozza(ez màr a ösztönrèsze).Aki gyilkos abba benne van az ősi;âllati ösztön.Ami hàttèrbe szorit a viselkedèsèben mindazt amit emberinek hìvunk.Nem tudom,nem tudhatom; t'alàn tudalatt(az ösztönök ugye) olyasmit èrez ilyenkor a gyilkos-mikor làtja âldozatàban a halâlfèlelmet- mint mikor egy kutya*(ösztönlèny)) megèrzi ha fèl az ember a feromon kibocsàtàs miatt...Ilyenkor ugye illat szabadul fel belőlünk ès a làtható halàlfèlelem mellet az illető illata is kèszteteti hogy gyilkokoljon.Amikor pl. ìrjàk kuruc-on h a cigànyok âllatok;primo ösztönlènyek.Lehet benne vmi.(Mikor börtönbe voltam Gyűjtőben ott volt rèszem mindegyikbe:volt zàrkatàrs a primitìv cigàny Gàbor Viktor;aki 5 idős embert ölt meg(köztük ugye Dopeman nagyszüleit); egy âllat volt a börtönbe is; egy èjjszakàt bìrtam vele ; meg ott ott a màsik vèglet a magyar Pellady Tibi;aki hirtelen felindulàsból verte agyon asszonyt meg az anyóst egy bicigli kormànnyal;furàn hangozhatt de ő az egyik legjobb ember volt akit bennt megismertem(bàr vele is csak pàr hetet voltam).A börtönbe 2 fêle ember van:aki vilàg èletèben bűnőzői èletmódot folytatott;meg a màsik aki nem :rendes èletet êlt;eljàrt dolgozni;csak egyszer megcsuszott vmi miatt(legyen az asszony megcsalt+mèg mondjuk magas volt a lègnyomàs) ès màr felis ment a vèr az agyàba(meg ugye azok a bizonyos tüskèk..)..ès màr kèsz is a tragèdia;a vèrfürdő.De alapa jó ember,csak akkir vmi elpattant.Làthatta;ÈREZHETTE ezt a bîrónő is...ezèrt kapott a 43 èv helyet "csak" 19et;mîg a a màsik vèglett;Gàbor Viktor èletfogytot.Gyilkos ès gyilkos közt óriàsi a különbsèg.Van az a êlethelyzet mikor meg lehet èrteni egy gyilkossàgot(mint korâbban egy Nógradi Àdàmnâl)lapba àllatiasabb;ösztönszeszerűbb a viselkedèsűk.Ehhez nem kell Freundot tanulmânyozni.Ez az èrzelmek túlfűtőttsège ugye alapból jellemző a mediterràn;afrikai nèpcsoportokra. Az èrzelmek meg negatìvan tudjàk befolyàsolni ìtèlőkèpessègünk.(Az èszakiak pl.svèdek halàl nyugodtak;az afrikaikak meg ugye...)Megint az a kontrasztos tèma,mivel èrzèkeltejük az objektìv tènyeket.Ezeknek hevesebb a vèrmèrsêkletűk; amelyek befolyàsoljàk a izzadsàg mirigyet;ezèrt is izzadnak jobban.Több izzadsàg mirigyük is van.Innen eredetezhető cigànyszag kifejezès.Tèny a hirtelen felindulàsból elkövetett gyilkossàgok nagyobb rèszèt Amerikàban a nègerek; itt a cigànyok követik el( làsd mèg börtön etnika arànyok megoszlàsa...).Nem tudnak ugy uralkodni az èrzelmeiken, mint egy európa.Egy europai tudatos; ezekhez kêpest tudatosabb;aki 2szer is meggondolja mit mièrt tesz(igazàból màr ugy is tűnhet h túlgondoldolja a dolgokat(làsd alacsony(tudatos) gyeremekvâllalàs); az afrikai;cigàny alapból szerènyebb kognitìv funkciókkal rendelkezzik; meg ha mèg erre ràiszik/drogozzik(ami ugye szintên jellemző,jellemzőbb ràjuk) mèg ösztönszerűbb lesz az amugy is primitìv(europai szemszögből azok) egyed.Ugy ahogy pusztitanak;gyilkolnak; közbe ugy is szaporodnak.Ösztönössen.Mindenfêle segèly nèkül. De mêg itt is megfigyelhető egy fajta mini kontraszt e 2 ösztönlèny csoport közzt:mìg az afrikai ugye a szociâlis hàló kièpitetlensège miatt;ugye nem a segèly miatt szaporidik;hanem kizàrag az ősi ösztönök,örömök miatt.Addig a cigâny "hâla" az fejlett európai(ezt ìgy mièrt is fejlett?!) jogrendszernek màrnemcsak ösztönből;de a segêly is motivâlhatja...Motivâlja is.Inkàbb ezt mint a 2kezi munka(a szellemi munkàról esetükbe ne is beszèljünk)


MÀS: A szàmokkal hogy àlltok? Jelentősègük? Nemtudom csupa misztikusnak mondott szâm alakitott eddigi èletem.Csak pàr pèlda: 88ban születtem(a kìnaiak szerint a Sàrkàny ève) a 7. hónapba 13-ân

'13 ban buktam be börtönbe ;elöszőr egy nagy zàrkàba; 14 szemêlyesbe 13.-ènt,majd kèsőbb a legtöbb idődd a 13as zàrkàba töltöttem*(ahhonèt a 31 es büntetőzàrkàba kerültem pàr napra az arrogàns viselkedèsem miatt amit az őrőkkel szemben tanusìtottam)...Vagy ahol ahol most lakok hàz 88 ban 07 havàban èpült...csak pàr ève vagyok itt..sorolhatnàm


Megjegyzès:Amiket itt leìrtam-mint az koràbban hangoztattam- mindenek megvan a szàmlàja az êlettől...Tudod ez a szenvedèseink formàlnak olyannà amilyenè sztori...


Sok mi?Pedig ez mèg semmi

..

2017. ápr. 9. 03:20
 37/89 anonim ***** válasza:
92%
Írj egy blogot ahol ki tudod fejteni a gondolataidat. Szerintem jót tenne.
2017. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
70%
Fú de rohadt sokat írtál! Szerintem próbálj ki valami pszichedelikus szert, LSD, Gomba, ilyesmi. Ha nincs szerencséd belekattansz, ha van szerencséd segíthet megbékélni. Nekem segített.
2017. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 A kérdező kommentje:
Kedves,előző .Probâljam ki?Akkor szöveg èrtès eggyes. Meg voltam minden a vilàgból.Làtni,èretni azt minden aspektusàból.Lentről,fentről.Bedrogozva(LSD,;spè;stb.),tisztàn.Egyèb èrtelmes megjegyzès?
2017. ápr. 10. 12:29
 40/89 anonim ***** válasza:
100%
LSD-t nem írtad az első néhány kommentedben, mindet meg nem olvastam el, de akkor én kérek elnézést. Meg tudsz nekem bocsátani?
2017. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!