Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik napról a másikra;azt...

Egyik napról a másikra;azt vettem ésszre hogy KÖVETNEK; FIGYELNEK az emberek Pesten (intenzívebb) és vidéken is (csökkentett módba). Van valakinek hasonló tapasztalata; vagy vmi értelmes hozzászólása ez ügyben?

Figyelt kérdés
Ilyen èrzèsem;megfigyelèsem koràbban nem igen volt; vagy ha volt is(max.figyelnek; jobban megnèznek) azt betudtam az egomnak; DE ez annâl jóval több.Egyik napról a màsikra...közel 4 ève törtènt. Nagyon sokat szenvedtem/szenvedek ez miatt.Nem igazàn tudom magam ezen túltenni. Èsszerű magyaràzotakra vagyok kìvàncsi.

2017. ápr. 6. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:
Uhhh...Bàr csak kis időre tűntem el; annak is oka h intèztem tyúkszaros èletem egyik nagy szìnpadi jelenetèt(konkrètan ma voltam intèzni az oly règóta hallogatot drogelvonót...)...ès eme kevès idő alatt;a relatìve legtöbb kommentet kaptam...Csak nem sikerült indulatokat korbàcsolnom az amugy se indulatmentes kirorohanàiaimmal?!Ez ki mondja kinek tèma;ill. ki vâlt ki milyen indulatukat kiből tèma...(vagy ahigy mèg a böribe mondta egy "szürke" rabtàrsam:"Bevonzód az embereket..."hm...Kedves /62es kommentelő;iromânyod zseniàlis*(ha skizifrèn lennèk hasonló vàlaszokat vàrnèk kèrdèseimre..).Mindenfèle seggnyalàs nèlkül....eddig a te soraid a legkülönlegesebbek szàmomra(persze csak a magamè utàn..:D)..Respekt!!Nem tudon ki vagy ;de szìvesen eldumâlnèk veled....akàr tisztàn(ez tőlem nagy szó...ilyen règ mondtam...:))
2017. ápr. 24. 18:53
 72/89 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 62-est elfogadtad Istenednek, akkor már 2 Istent dicsőíthetek!! <3
2017. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim válasza:
100%

Szia!


Véletlenül nem István a keresztneved?


Privatba is megirhatod ha gondolod... De nem muszáj... Csak érdekel.


Köszi

L

2017. ápr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim válasza:
90%

Elozo vagyok...

Jobban attanulmanyozva szerintem nem Istvan vagy, ugyhogy bocsi a zavarasert :D


Mindenesetre "mondókád" az van :)


Nekem amugy a Kventiax gyogyszer segitett, ha mar a tevkepzetekrol es paranoiarol van szo...

2017. ápr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 A kérdező kommentje:
erre holmi gyogyszer nem jó...ez lelkibetgsèg.Nem;nem a Pityu vagyok; ha èlt Jèzus; neki is óriàsi hatàsa volt az emberekre.Kisugàrzàsa volt akkàr csak a mèrleg hinta màsik vègènek;mint Hitler...
2017. ápr. 25. 14:33
 76/89 anonim ***** válasza:
81%
Hogy vagy most?
2018. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim válasza:
100%
Igazából én csak azt nem értem hogy a legtöbb paranoiás drogosnak ez a tévhite hogy figyelik őt beszélnek hozzá stb szerintem itt sokkal mélyebbre lehetne ásni és nem csak józan szemmel meg ítélni a dolgokat...lehet hogy ennél sokkal összetettebb ez a dolog
2020. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok 40 vagy 50 év feletti embernek az amit leírtál nem lenne annyira furcsa hiszen régen a Kádár rendszerben megfigyelték és lehet még le is hallgatták az emberek a diktatúra idejében. Tudom a mai demokráciában ez teljesen furcsa de tényleg mitől lehetnek neked tévképzeteid de komolyan?
2022. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
91%

#78-as


Az első válaszoló vagyok, nem véletlen, hogy a kulcsszavak közt van a #drog, vajon miért van tévképzete?

2022. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
100%
Igazából poénnak szántam a kommentemet. Kérdezővel azóta mi történhetett? Nem aktív már 5 éve lassan!
2022. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!