Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlott növelni a gyógyszerad...

Ajánlott növelni a gyógyszeradagot ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Kedélyjavítót és szorongásoldót szedek. Kezdetben mintha hatottak volna valamit, de mára már teljesen hozzászokott a szervezetem, nincs már semmilyen eredménye. Kontrollra csak egy hónap múlva kell visszamennem, addig növelhetem az adagomat?


21/F


2017. ápr. 18. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvost, és kérdezd meg. Vagy próbálj kérni korábi időpontot.
2017. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszered, ahogy az orvos elrendelte.
2017. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem merem felhívni, elég leterhelt. De ha ezt a mennyiséget szedem továbbra is, csak feleslegesen dobálom ki a pénzt.
2017. ápr. 18. 09:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha gyógyszer helyett valami alternatív kedélyjavító és szorongásoldó módszert keresnél? Ezek a gyógyszerek szart se érnek! Nem oldják meg a problémád....csak rászoksz, aztán meg minden bajod lesz, ha nem tudod bevenni az adagod.
2017. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, a gyógyszer csak elhülyít és határozatképtelenné tesz.
2017. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne növeld az adagodat, ez egyenes úton vezetne a függőséghez! Próbáld a jelenlegi adag mellett valahogy kezelni a szorongásodat. Terápiára jársz? Ott tanulhatnál ilyen módszereket. Megkérdezhetem, hogy egyébként mitől szorongsz? Mert akkor talán én is tudnék néhány tippet adni.
2017. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sok bántás ért, itthon és az iskolában egyaránt.
2017. ápr. 18. 15:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mered felhívni, mert leterhelt. Te vagy az ő pszichológusa? Ha úgy érzed felesegesen dobálod ki a pénzt, nehogy már ezen a telefonon múljon. Most komolyan. Az orvosnak fogadnia kell a telefont a munkaidején belül az esetleges időpont egyeztetésekért.


Egyébként milyen régóta szeded ezeket a gyógyszereket? És miket szedsz? Lehet még nem álltak be.

2017. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg kell tanulnod elengedni ezeket a sérelmeket. Egy terápia jó szolgálatot tenne e cél elérésében. Költözz el otthonról (ha ezt eddig még nem tetted meg, és ha van rá anyagi kereted). Gondolom, már nem vagy iskolás, ha az lennél, akkor javasolnám, hogy iratkozz át másik suliba, ahol nem bántanak. Így viszont csak a rossz emlékek feldolgozása marad. Gondolj arra, hogy "nem tudják, mit cselekszenek", ezeknek a gyerekeknek fogalmuk sem volt arról, mit tesznek veled! Lehet, hogy utólag nekik is lelkiismeret-furdalásuk van emiatt, ha meg nincs, akkor nem jó emberek és nem érdemlik meg még azt sem, hogy egyáltalán gondolj rájuk!

Remélem, segítettem!

2017. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ripedon, Escitil. 2 hónapja szedem.


#9 Köszi.

2017. ápr. 18. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!