Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxról Lorazepamra váltás...

Xanaxról Lorazepamra váltás hogy javasolt?

Figyelt kérdés
Nagyon súlyos szociális fóbiám van,nem jókedvből szedem,nélküle bizonyos helyzeteket egyszerűen nem tudok kezelni sajnos.Eddig Xanaxot szedtem,volt hogy naponta 1mg,aztán 3 napig semmi,aztán 0.5mg egy hétig,pár napig megint semmi,tehát akkor szedem mikor tudom,hogy olyan helyzetnek leszek kitéve ahol rám fog jönni a pánik.Most Lorazepámot irt fel a pszihiáter,de tudom,hogy nem ajánlott együtt szedni a benzodiazepineket,hány napig ne szedjek xanaxot,hogy ne legyen probléma?Orvos nem mondta,én pedig ott is úgy szorongtam,hogy elfelejtettem kérdezni.Előre is köszönöm.

2017. ápr. 18. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Pszichés problémát pszichés módszerekkel lehet megszüntetni, nem bogyókkal.

A leghatékonyabb a hipnobehaviorista módszer.

2017. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,sajnos nagyon sok pszihés módszert is kipróbáltam már,sikertelenül,de nem adom fel,viszont addig is amikor annyira rámjön a pánik az legalább annyira káros a szervezetemre mint a bogyók,hidd el,volt,hogy azt hittem infarktusom van,olyan rosszul voltam,sajnos ilyenkor muszály valamit tenni,ami hat is.Jöhetnek még válaszok:)
2017. ápr. 18. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a YouTube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot, ötletet nyerhetsz belőle.
2017. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,meg fogom nézni,ha pedig a kérdésre is tudna valaki válaszolni,az remek lenne:))
2017. ápr. 19. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Lorazepam konkretan mi? En frontinrol valtottam Rilexre, annak lorazepam a hatoanyaga, ha jol emlekszem. A xanax meg egyenlo a frontinnal. Szoval en egesz egyszeruen egyik nap meg a frontin, masnap mar rilex. Egyebkent nekem nincs jo tapasztalatom a rilexel, ha netan te is ezt kaptad. Nem akarlak megijeszteni es nyilvan mindenkire maskepp hatnak a gyogyszerek, de nekem a rilextol ongyilkossagi kesztetesem lett masfel het szedes utan. Se elotte, se utana ugy ki nem fordultam magambol, de ra is van irva a betegtajekoztatora, mint mellekhatas. Egyebkent teljesen megertelek, nekem is borzaszto generalizalt szorongasom van. Antidepit nem szedsz? ha igen, milyet?
2017. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-os vagyok. Igen a Rilex az lorazepam. Nem kell nagy kihagyas koztuk, nekem sem lett bajom tole,.de ha tudsz, szerintem nem art a ketto kozt nemi szunet.
2017. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. es 6. -ik vagyok :D

Szoval erdekelne tenyleg, hogy milyen antidepit szedsz a szorongasoldo melle? en Aneptinexet szedtem, de xart sem ert, most valtottam Brillentixre, 5 napja szedem a mellekhatasokon kivul egyenlore nulla pozitiv hatast erzek. Kerlek ird meg ezekkel a tapasztalataidat! Koszi!

2017. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,pár napot ki fogok hagyok a Xanax után.Antidepresszánst nem szedek,nem irtak fel,és nem is kértem,ha nem muszály nem akarok szedni.Nekem a szorongás a fő probléma,ha azt le tudnám küzdeni,elégedett lennék.Borzasztóan megkeseriti az ember életét,kitartást neked,remélem jobbra fordulnak a dolgok.
2017. ápr. 20. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!