Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvás álmok nélkül?

Alvás álmok nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval, ez a jelenség már rég óta böki a csőröm, de csak most fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy mi a fene?

Mikor lefekszem aludni szinte egyből felébredek, reggel van és úgy érzem semmit sem álmodtam.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2017. ápr. 18. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy biztos,az nem lenne jó, ha tényleg így van nálad.Az alvás egyik legfontosabb része a REM (Rapid Eye Move),vagyis amikor álmodunk.Így lesz minőségi az alvás.Enélkül nagyon fáradt,és ingerült,dekoncentràlt,kialvatlan lennél.
2017. ápr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Álmodni mindenki álmodik, csak Te nem emlékszel rá.

Kicsit tréningeld az agyad. Én ha észreveszem, hogy már megint nem emlékszem az álmaimra, akkor nap közben próbálok visszaemlékezni, hogy például miket ebédeltem a héten. Meg tudnád mondani, hogy mit ettél múlt pénteken? Ugye nem is olyan egyszerű. Na, ezért nem emlékszel az álmaidra.

Nálam ez az agy tréningelés mindig beválik, utána mindig emlékszem, hogy mit álmodtam.

2017. ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: nem abban a fázisban ébredsz fel, amikor éppen álmodsz.
2017. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!