Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Négy óra alvás után felébredek...

Négy óra alvás után felébredek, mindegy milyen fáradt vagyok, kezdek beleőrülni a kimerültségbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hete tart ez az állapot, viszont másfél éve vannak komoly gondjaim az alvással. Depressziós vagyok és szorongok, éjszakánként lefekvés előtt mindig beveszek egy 0,5-ös frontint. Anélkül nem tudok elaludni, sőt van, hogy azzal is hevesen dobog a szívem és pánikrohamaim vannak. Pszichológushoz is járok. Eddig nem nagyon javult az állapotom, de legalább alkudni úgy ahogy tudtam.


Kb. egy hete viszont még ennél is rosszabb a helyzet. Teljesen mindegy mikor fekszem le, négy óra elteltével teljesen éberen és kiborulva ébredek. Próbáltam korábban lefeküdni, ennek viszont az lett az eredménye, hogy már éjszaka felkeltem és nem bírtam visszaaludni.


Teljesen mindegy, mit csinálok, nyugtató teákat is iszom egész nap, teljesen kimerítem magam napközben, és mégis, még ha hulla fáradtan is zuhanok este az ágyba és egy pillanat alatt bealszom, 4 óra és felkelek...


Nagyon fáradt vagyok és elegem van. Mi történik velem? Alvásra lenne szükségem.

Semmi sem változott az életmódomon egy hete, talán csak annyi, hogy elkezdtem omega 3 zsírsavat szedni a depresszió és emlékezet romlás miatt. De nem hiszem, hogy ettől lenne mindez...



2017. ápr. 23. 06:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt 3 napig semmit se aludtam a depresszió, szerintem pszichiáterhez kéne járnod, az antidepresszánst így már nem fogod megúszni.
2017. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megoldódott a problémád? Én tudnék javasolni valamit, írj privibe! Tök legál csak nem akarok reklámozni.
2017. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!