Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez a fura érzés?

Mi lehet ez a fura érzés?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, neha úgy érzem kicsit mintha kába lennék. Nem tudom elmondani az érzést de fura.. emelett gyorsan múlik az idő.. kivizsgáláson átestem minden negatív! Meg ha tükörbe nézek nem érzem magam belülről..

Köszönöm a segítséget



2017. ápr. 23. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor felébredünk, az agy nagy része alvó üzemmódban marad.

Csak azok az agyterületek kapnak elegendő oxigént, amelyek feltétlenül szükségesek a mindennapi feladataink ellátásához.

De ha valami zavar keletkezik az oxigéngazdálkodásban, akkor megjelennek pszichés problémák.

Ha nem teljesen érted, vagy további kérdéseid merülnének fel ezzel kapcsolatban, keress privát.

2017. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Remélem elmúlt az a furi idegen érzés.Ha nem ismered fel magadat a tükörben, az lehet deperszonalizáció is.Nem kell megijedni, nem veszélyes! Leginkább a szorongástól szokott lenni. Ilyen fiatalon gyakori.El fog múlni. Ha időnként a testedet is idegennek érzed, az biztos deperszonalizáció.Nézz utána a neten.
2017. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!