Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nehéz életszakaszon...

Nagyon nehéz életszakaszon megyek át, ki segít?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve olyan élethelyzetben vagyok, amilyenen így, ebben a formában a korosztályom nagy része nem szokott átesni.

Mielőtt azt lehetne hinni, hiszti, leírom, hogy halálos beteg egyedül gondozása és utá a a halálesete is benne van, ő állt hozzám legközelebb.


Azóta senkinek se sírhattam el bánataimat, a hozzá legközelebb állók is csak egytizedét tudják. Nem sírhattam egyet őszintén és hosszasan.


Közönnyel, meg nem értéssel, durva beszólogatásokkal viszont sűrűn szembesültem.

Az emberek szerintem nem feltétlenül empátiában hiányosak, csak nem tudják, hogyan kezeljék más gyászát, nehéz élethelyzetét vagy fel se fogják...


Egy hónap múlva tudok csak pszichológussal találkozni.

Mit tegyek? Ma pl különösen nehéz napom volt és a hetem különösen nehéz, most olyan ideges vagyok, hogy szét tudnék rúgni valamit....


Mit tegyek?



:(


2017. ápr. 25. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Rúgj szét valamit. Nem sok mindent tehetsz, mind meghalunk. Nekem fél év is volt mire megemésztetem egy hozzám közelálló halálát. Nem volt szép látvány.
2017. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem nagyon tudsz mit tenni. Keress egy embert, akiben megbizhatsz es eltudsz neki mindent mondani, mindent ami benned van es peldaul o meg tud hallgatni egy nehez nap vagy het utan...
2017. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En barmikor szivesen meghallgatlak, irj nyugodtan, en meghallgatlak, barmilegyen.....
2017. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!