Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris vagyok?

Bipoláris vagyok?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy gyakran rossz kedvem van de van hogy máskor meg teljesen bolgog vagyok. Ez úgy tűnt fel, hogy az egyik tanárom folyton megkérdezgette hogy van-e valami problémám vagy rossz kedvem van-e amikor nem voltam olyam jó hangulatban majd mikor elmosolyodtam valamin azt mondta hogy jó újra jókedvben látni.Előszőr csak a tini kor miatt rossz közérzetnek gondoltam (és lehet hogy az is) de utána olvastam a bipoláris személyiség "tüneteinek" miután hallottam erről. Ezen az oldalon olvasgattam: [link]

A felsorolt jellemzők közűl több is igaz vagy részben igaz rám.

Volt már hogy többször is elfelejtettem vacsorázni miután alig ettem egész nap és ez csak reggel tűnt fel mert éhesen keltem, általában 2-ig vagyok fent de volt már hogy fél 4 volt és még mindig nem tudtam elaludni...Amikor nagyon rossz kedvem volt nem tudtam figyelni az órán, fa pofával ültem a vicceken, fárasztott és idegesített minden hozzámszólás alig akartam válaszolni...csak ültem és néztem ki a fejemből idegességet és szomorúságot éreztem. Viszont ha társaságban vagyok csak ritkán érzek így. Van hogy együtt nevetünk majd hirtelen fapofám lesz és megint szomorúbb hangulatom lesz de a beszélgetéssel hamar feloldódik. Öngyilkossági gondolataim magammal nincsenek, viszont ha kinézek a szomszéd bérházra vagy csak ablak közelében vagyok elképzelem hogy valaki kiesik.

Viszont most sokkal jobban éreztem magam és nevettem, viccelődtem, beszélgettem.

A szomorú közérzetem kb 2-3 hétig tarthatott.Néha vannak olyanok hogy csak ráförmedek valakire vagy ha kérdez ideges vagyok majd pár perc múlva teljesen normálisan akár viccet is mesélek neki és utána megint idegesség és stb. Stb.

Nagyjából ennyit akartam írni ezzel csak annyit szeretnék hogy ha valaki aki ért ehhez esetleg egy bipoláris megtudná mondani hogy nekem is van e valami ilyen problémám, akkor az iskola pszichologushoz mennék hogy ő is megállapíthassa viszont lehet hogy csak szimplán rossz a közértetem vagy valami...a válaszokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 25. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs bipoláris személyiségzavarom, de nálad ez inkább depressziónak tűnik a leírtak alapján. Az, hogy felismerted azt, hogy valami nincs rendben mindenképpen jó és ha úgy érzed keresd fel a pszichológust.
2017. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy az!
2017. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!