Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen problémára utalhat?

Ez milyen problémára utalhat?

Figyelt kérdés
Mindig eltúlzom a problémáimat, például pszichológiai tesztben bejelölöm a legdurvább dolgokat, azt képzelem magamról hogy skizofrén vagyok és úgy viselkedek mint a filmben a skizofrénok, vannak még ilyen dolgaim
2017. ápr. 29. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Hmmmmm

Hány éves vagy?

2017. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
26
2017. ápr. 29. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kellene fordulnod, ha valóban ilyen gondjaid vannak.
2017. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van konkrét neve ennek a problémának?
2017. ápr. 29. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:

biztos, hogy van, csak ki kell deríteni. Ehhez kellene pszichológus.

Én személy szerint pánikbetegség kezdődő szakaszra gondolok. Sokféle verziója van, nálad kitudja mi áll fenn.

2017. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
járok pszichologushoz ilyen depresszios tünetekkel, iskolai bántalmazással, de kezdem ugy érezni mintha nem is lennék depresszios csak beképzeltem magamnak, tesztben mindig bejelölöm azt ami a depressziora, paranoiára illik de utána rlgondolkozom hogy hú ez igazából nincs is így nálam.
2017. ápr. 29. 19:01
 7/8 A kérdező kommentje:
olyan mintha elhittem volna magamról ezeket, mert volt pár stresszes élethelyzetem, most kezd átmenni skizofréniába.
2017. ápr. 29. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezekről beszéltél a pszichológussal? El kellene mondanod neki, kikérni az ő véleményét.
2017. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!