Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kezdek egyre jobban...

Miért kezdek egyre jobban félni a hatalmaktól?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel borderline személyiségzavarom van, ettől függetlenül néhány hónapja kezdődött egy dolog, ami egyre erősebben jelen van.


Elkezdtem összeesküvés elméleteket olvasgatni pár hónapja és mára eljutottam odáig, hogy betegesen rettegek, ideges leszek, ha ilyesmikre gondolok. Mondanom sem kell, feltétel nélkül elhiszem a legtöbb elméletet és borzasztóan megijeszt, hogy mások ezeket nem látják át. Ami viszont a legijesztőbb, az az, hogy tudom, hogy ez ami velem van nem normális dolog, de mégsem vagyok hajlandó segítséget kérni, mert akkor mintha elveszteném ezt a különleges látásmódomat, mert tudom, hogy nem sok mindenki "ébredt fel" ezekre a dolgokra úgy, mint én.


17/F


2017. ápr. 29. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van, mert a háttérhatalmak most különösen mozgolódnak.
2017. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túl sokat olvasol ilyeneket, én már hanyagolom ezeket a cikkeket, mert én is el kezdtem nagyon félni.
2017. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!