Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha akkor fogyasztok alkoholt,...

Ha akkor fogyasztok alkoholt, amikor szomorú vagyok, miért leszek még szomorúbb részegen?

Figyelt kérdés
többször voltam már részeg depressziósként is, olyankor mindig felvidultam, tegnap viszont sírógörcsöket kaptam csak a piától. miért?

2017. ápr. 30. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez már a vég, a kemény alkoholizmus.
2017. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol oldja a gátlásokat. Ha szomorú vagy, még inkább kihozza belőled. Az alaphangulatra erősít rá.
2017. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így kezdődik sok alkoholista története.

Az ember rájön hogy egy időre oldja a problémáit, elmúlik és erősebbnek érzi a problémákat.

Megint iszik, és a szervezete kezd hozzászokni a piához.

Addig folytatja míg fél liter whisky sem kottyan meg neki és annál is többet kell igyon a hatás érdekében. Előbb-utóbb feladja a szervezet.

Már most gyökerestül keresd meg a problémáid forrását és szüntesd meg. Depresszió esetén meg szakember kell, nem pia.

2017. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alkoholtól őszintébb leszel, saját magaddal. is. Egyébként velem is mindig ez van, ha iszom, akkor jobban előjön az is, ha szomorú vagyok. Ha pedig jó a kedvem, akkor a piától még jobban pörgök. Ez normális.
2017. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!