Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék segíteni?...

Hogyan tudnék segíteni? Alkohol és talán speed függő barátomnak? Vagy hagyjam, ha ezt az életet választja, Már 15 éve ebben-ezekkel él, de most ellenem is elkövetett bűncselekményt. Rajtam múlik a szabad lábon maradása. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Becsapott,meglopott...Már minden napja erről szól,meg a beszerzésről,pénzről?Szinte folyamatosan pörög,iszik,megy...van,hogy napokig nem is alszik,ha felkel folytatja...füst,szívás,szúrás.Ha megy ki az anyag,ami nem is mindig jó minőségű,(ezt Ő mondta)kattog meg depizik,feszeng,szenved és hisztizik...Társaságban is csak ez a téma,mert sajnos normális emberi kapcsolata sincs már rajtam meg esetleg az anyján kívűl,csak ezekkel a szintén anyagos,lehúzós valakikkel töltené az időt.Mintha személyiség problémája is lenne.Ha nem segítek anyagilag,Én Vagyok a rossz,meg nem szeretem...gondolom a függőknél ez a lelkiterror mindennapos,de ez engem hidegen hagy...Sok rendőrségi ügye is van.Ezért is amit most nálam is elkövetett vagy a haverjai,nem hagyhatom,mert az utolsó fillérem,de már lassan az életem is rámegy a hülyeségeire.Egyedül nevelem a kisfiam,dolgozom,tisztességesen,normális,rendezett életünk van...
2017. máj. 3. 11:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként megemlítettem Neki az elvonót,sőtt már volt,hogy Ő is felhozta,hogy rászánja Magát,de valahogy mindig "eltéved"...
2017. máj. 3. 11:49
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aki 15 éve ezt nyomja azon te így egymagadban ha megszakadsz sem tudsz segíteni. Ezt először neki kell eldöntenie, ha akar változtatni akkor irány egy elvonó. Ha nem, akkor viszont én tuti nem tenném tönkre a saját életem is egy ilyen drogos senkiházi miatt és minden kapcsolatot megszakítanék.
2017. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En elvinnem az elvonora szemelyesen. A penzt pedig visszakovetelnem.
2017. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már Nekem is megfordult minden a fejemben...az is,hogy teljesen kizárom az életemből,meg ez utóbbi is,hogy Magam viszem oda.De tudom,hogy annak ellenére,hogy már így is tartozik,meg bosszúságokat okozott,beteg ember.Persze,már kicsit sem hagyom Magam,meg a bizalmamat is elcseszte,de még kettőt belerúgni,olyan mintha ez nem férne a lilki ismeretembe.Épp ezért is most azért vacilálok,hogy feljelentsem-e,és akkor tuti börtön aminek a gondolata is kikészíti vagy utoljára felajánljam az elvonós segítséget és még lenne esélye az életre?
2017. máj. 3. 12:06
 5/11 anonim válasza:

Neked kisfiad van??? Hát kérlek ez evidens hogy

NEM MUTATSZ NEKI ROSSZ PÉLDÁT FÉRFIRÓL!!!

NEM MUTATSZ NEKI ROSSZ PÉLDÁT ARRÓL MILYEN EGY ROSSZ ANYA AKINEK ANYAGOS PASIJA VAN

NEM MUTATSZ NEKI ROSSZ PÉLDÁT EGY ROSSZ KAPCSOLATRÓL/ROSSZ ÉLETSTÍLUSRÓL

MÁSRÉSZT ILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÜL EL IS VEHETIK TŐLED A GYEREKED


LEGYEN MÁR ESZED!!!


HAGYD OTT A FRANCBA, MÉGIS MIT TUD NEKED MEG A FIADNAK ADNI AZ A SENKIHÁZI??? MI HIÁNYOZNA???


Mint tanárnő írom ezt neked... szegény gyerek. Sajnálom.

2017. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Másrészt aki rászolgált a börtönre az megérdemli a börtönt. Ennyi
2017. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nem derült ki hogy ő az élettárs lenne. Nekem úgy jött le hogy csak egy barát.

Viszont ha ő nem akar elvonóra menni akkor teljesen felesleges neked "elvinned", mert a leszokást neki kell akarnia.

2017. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt csak találkozgattunk,meg összeraktam ezeket a dolgokat a mindennapjairól...konkrétan nincs úgy köze a családomhoz és a gyermekemhez sem,épp ezért mert ilyen férfira és kapcsolatra nem tudok alapozni sem.Ezért is jött,hogy csak segítenék,ha esetleg tudok ennél több nincs is bennem efelé.Meg ahogy ez a bűncselekmény megtörtént,jött a kérdésem is.
2017. máj. 3. 12:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem unokatesóm egy lecsúszott alkesz. Minden pénzt eliszik, az anyja nyugdíját is akinek a házában lakik 38 évesen. 1x engem is meglopott, de elmentem hozzá és meglett a pénz. Azóta minden kapcsolatot megszakítottam vele.
2017. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Küldd el az AA-ba. Csak menjen el, nézze meg, milyen!


[link]

2017. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!