Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rosszul vagyok. Most...

Nagyon rosszul vagyok. Most egy óriási mélyponton. Ti hohy lábaltok ki a depresszióból?

Figyelt kérdés

Szomatizaciós zavarom is van. ( pszichés okok miatt testi tünetek) has és fejfájás, koncentrációszavar, szédülés, végtagzsibbadás.

Egész nap csak alszom, meg sírok. 22 éves lány vagyok. Nyáron befekszem a pszichiátriára, de addig mit kezdjek ezzel? Nem tudom ellátni a napi teendőimet sem.. Mit csináljak addig, amíg meggyógyítanak a pszichiátrián? Hogy legyek jobban? Soha nem örülök semminek, félek az emberektől, hangulatingadozásaim vannak.

Ezrn kívül jelen vannak még ilyen mániák is az életemben(pl muszáj 10ig elszámolnom mielőtt becsukom az ajtót) a szociális életem is kb 0. Most kellene élnem és boldognak lennem, de én csak a sötétben fekszem. Rengeteget romlott a tanulmányi átlagom. Nem tudom, hogyan, és miért alakult ki ez az állapot, de borzasztó. Ezrnkívül kórházban voltam januárban másfél hetet a panaszaimmal(amiket fent írtam: fejfájás, hasfájásstb..) És azt vettem észre, hogy sokkal boldogabb voltam ott, mint itthon. Őszintén nem szívesen jöttem ki a kórházból. Hiányoznak a dokik, a nővérek és hogy törődnek velem...

Tudom, ez nem normális. Nem birom tovább!!!!!! Segítsetek légyszi, ti mitől lettetrk jobban?



2017. máj. 5. 15:34
 1/4 Annta ***** válasza:
42%

Egyedül élsz? Nincs valakid, pl szüleid, barátaid? Ha van és nyitsz feléjük, tőlük kaphatsz odafigyelést. Egyébként rajtam, mikor nagyon magamban voltam a Hit Gyülekezete és Jézus Krisztus segített. Ezt úgy kell elképzelni, mintha az istentiszteleten levette volna valaki rólam a keserűségem, mint egy ruhát. Folyamatosan múlt el. Nagyon nagyszerű érzés!

Sok erőt, kitartást és győzelmet kívánok neked is!

2017. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehogy valami gyülekezetbe menj! A lehető legjobb, ha visszafekszel a kórházba, vagy a pszichiátriát keresed fel.
2017. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Észvesztő c.filmet láttad? A főszereplő fiatal lány, 19 év körüli, szintén pszichiátriára kerül.
2017. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elterelni a gondolatokat, ebben tudok segíteni ha gondolod, dumálhatunk anonim
2017. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!