Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek lehetnek az idegösszeropp...

Ezek lehetnek az idegösszeroppanás előjelei? Vagy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Nagyon nyugodt, alapjáraton mosolygós, vidám természetű vagyok, de az utóbbi hónapokban ez teljesen megváltozott stressz hatására.


Alig alszom, de nem is vagyok fáradt, mert túl vagyok pörögve és nem tudok lehiggadni, eleinte csak közömbös vagy szomorú hangulatom volt, de felváltotta az állandó idegeskedés, bár ettől függetlenül sírógörcs is gyakran rám jön. A gyomrom katasztrófa, folyton fáj vagy hányingerem van, a fejem is gyakran fáj. Teljesen tehetetlennek érzem magamat a problémámmal kapcsolatban, egyszerűen nincsen ötletem, hogyan lehetne megoldani.

Illetve ami már ijesztő, hogy nagyon agresszívvá váltam. Megvágtam egyszer a kezemet, és meg is ütöttem valakit a legutóbb, plusz kiabálok folyton. És egyszer már hallucináltam is... Mert félek, de nem tudom, mitől.


Elég rémisztő számomra a helyzet, és fogalmam sincs, mit tehetnék ellene. :(

Valakinek volt esetleg hasonló?


21L


2017. máj. 6. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt az egyet nem értem, miért nem fordulsz ideggyógyászhoz, ahelyett, hogy itt kérdezösködsz - az ilyen problémákra ugyanis ök az illetékesek, nem pedig a GYK közönsége.
2017. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van barátom, de pont a kapcsolatunkban vannak problémák elsősorban.
2017. máj. 6. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mondjuk vele beszéled meg a dolgokat először? Ha pedig már nagyon toxikusnak érzed a kapcsolatot, akkor le kell lépni. Fiatal vagy még, nyugodtan és könnyedén lehet váltani.
2017. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!