Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha szeretem, ha...

Normális, ha szeretem, ha megmondják mit csináljak?

Figyelt kérdés

a kérdés önmagában nem egészen kifejező.

Volt egy barátnőm aki nagyon önálló volt és tudta mit akar. Ha vele voltam biztonságot adott, mert tudtam, hogy ha valami rossz történik segíteni fog. Amikor megromlott a barátságunk teljesen magamra maradtam. Ez miatt és iskolai bántalmazás miatt depressziós lettem.

Azóta átkerültem másik iskolába, új embereket ismertem meg, de nagyon félénk lettem. Ha valakivel összebarátkoztam akkor hasonló típus volt mint én és nem " irányított" ez miatt hamar rájuk untam (persze ezt nem fejeztem ki).

Normális, ha azt akarom, hogy olyan ember legyen mellettem aki segít átgondolni, hogy mit csináljak és sokat törődjön velem? 16/l



2017. máj. 9. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Uniform karakter vagy. A legtöbb ember ilyen, csak nem veszi észre magán, mint te, mert közben nagy szája van, úgy tesz, mint ha mindent jobban tudna, de igazából csak folyton panaszkodik, de ugyanakkor igényli, hogy megmondják neki, mit csináljon, gondoljon, stb.
2017. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!