Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Eddig minden barátomhoz szinte betegesen ragaszkodom azt vettem észre..volt aki bántalmazott es mégis mindig megbocsátottam,mert annyira szerettem és kötődtem hozzá

Tegnap összevesztem a mostani barátommal, és olyan rossz érzés fogott el hogy egyszerűen képtelen voltam normálisan gondolkodni,begyógyszereztem magam és elaludtam..annyira féltem/félek hogy elhagy pedig tényleg apróság volt:( és eddig minden kapcsolatomban ettől féltem ezért bocsátottam meg mindent és tettem meg minden tőlem telhetőt.

Ha egyedül vagyok szinte úgy érzem nem érek semmit,minden nap úgy kelek fel hogy minek,úgyse vagyok senkivel így nincs is értelme élnem..

Szerintetek ez normális vagy van valami bajom?


2017. máj. 11. 07:41
 1/2 anonim válasza:
Ezt nem lehet egy rövid válaszban megbeszélni, de mindenképpen felkeresnék egy pszichológust/terapeutát, mert ebből nem fogsz tudni egyedül kimászni. Elsőként meg kéne találnod, hogy mi hiányzik az életedből ami miatt nem tudsz egyedül lenni. Egyedül kell, hogy jól érezd magad, ne keress pasit hogy kitöltse az űrt az életedben. Ha ez megvan, és őszintén jól érzed magad egyedül, akkor fogod csak megtalálni azt aki tökéletesen passzol hozzád. Ha tiszteled magad, csak akkor fognak a pasik is tisztelni. Kitartás!
2017. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az a baj,hogy Te a pasikat valamilyen hiánypótlásként teszed az életedbe. Ezt az olyanok ki is használják,és uralkodnak,bántanak,megaláznak.Sajnos van egy rossz hírem,Te betegesen alulbecsülöd magad,az önbizalmat még hírből sem ismered.Meg kellene találnod az értékeidet,és értékelned amid van.Senki sem különb a másiknál annyira,hogy ezeket a dolgokat ennyire ferdén lásd!A lelki egyensúly,az helyes önértékelés a Te betegséged! Tudnak segíteni rajta! Üdv. Nyugtatómasszázs - Solt
2017. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!