Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni! Rossz az...

Jeverezi kérdése:

Meg akarok halni! Rossz az életem és még depressziós is vagyok. Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés
Meg szeretnék halni mert nagyon rossz az életem. Sokszor ordítani tudnák annyira fáj a szívem. Nincsen szerelmem sajnos és plusszban még most lesz vizsgaidőszak amit nem szeretek. Nem tudom mit tehetnék sokkal rosszabb az életem és a sorsom mint más embereknek! Facebookon is mindenki a pálmafás képeket osztja meg hogy Kaliforniában vannak meg Velencében én meg itt rohadok egy kis faluban ismerőseim meg élvezik az életet. Mit követtem el milyen bűnt hogy így elvert a jó isten?

2017. máj. 11. 20:20
1 2
 1/13 Kicsidodó ***** válasza:
36%
Az élet nem Szörnyű!Rosszul álsz hozzá az életedhez!nézd meg ezt és megérted!20 évesen kezd el dolgozni és kezd valamire az életed.Vannak céljaid.Érd el.A halál nem egy opció mindenek van pozi tív oldala . . . Sok sikert ,,Kezdj új életet! https://www.youtube.com/watch?v=SovfwPUJoyc
2017. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kicsidodó ***** válasza:
46%
És ha a vizsga sikerül akkor akármit elérhetsz!Tehetséges vagy!higgy magadban!
2017. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1#

Köszi a választ de én nem szeretem ezeket a vallásos videókat. Én csak magamban hiszek igen erősen! Nem vagyok vallásos.

Erős akarok lenni de sajnos sok a roszz ember akik lehúznak lelkileg. Ma is mondta egyik ismerősöm hogy van rajtam súlyfelesleg és majdnem pofán ütöttem mert rossz kedvet okozott nekem. Tudom én is felelős vagyok az életemért de sajnos sok mindenről nem tehetek. Ilyen az hogy szegény családom van akik nem adnak sok zsebpénzt, nem tudok eljutni európán túlra nyaralni, vizsgák nagyon nehezek és a tanárok nem oktatnak megfellelő szinten sajnos. Szóval lelkileg is rosszul vagyok fáj a szívem.

2017. máj. 11. 20:34
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ó, Te Drága! Nézzél meg egy pár filmet a jutubon az etiópiai éhező gyerekekről, haldokló, rákos gyerekekről, nyomorék, vak emberekről, de végig!Sírd ki magad, és gondolkozz el!
2017. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Van szabad akaratod? Van lehetőséged tanulni? Falun élsz tiszta levegőn, ahol magatok tudjátok termelni a dolgaitokat? Nem kényszeítenek, használnak ki? Nem bántalmaznak? Van mit enned, van fedél a fejed fölött?

Ha erre mind igen a válasz, akkor már nagyon szerencsés ember vagy. Ha meg nem akkor tegyél érte, hogy megváltozzon az életed. 20 éves vagy, küzdj az álmaidért, ne pedig másokhoz viszonísd magad.

2017. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kicsidodó ***** válasza:
ez így nem dőlhet el!minden ember értekes!te főleg!érzem hogy sikerülni fog,de most tanulj,tanulj meg veszíteni,mert akkor is nyersz,erősebb leszel.
2017. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kicsidodó ***** válasza:
Sokat aludj.fáradt vagy korán kelsz.Vagy!!!!!!Keress munkát ne ülj itthon.Esetleg egy kutya kéne nektek!értékes barát aki jobban szeret téged mint saját magát!
2017. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Nincs szerelmed - ismerkedés megy, vagy csak ülsz otthon, és várod a fehér herceget?

Nem szereted a vizsgaidőszakot - naná, ki szereti? De túl kell rajta esni. Én sem szeretek minden nap bejárni dolgozni, nekem is jobb lenne Hawaii-on vakargatni a fülem, de sajnos az élet nem ilyen.

A Facebook-on arcolnak egyesek, pfff - töröld magad a Facebook-ról, amúgy is ki használja még azt a xart? És képzeld. Sokan nem járnak Európán túl nyaralni, örülnek ha eljutnak nyáron a helyi tóra. Amúgy meg az irigység csúnya dolog.

Állj le az önsajnálattal, az nem fog segíteni semmin. Brühühü, mindenki Amerikában nyaral, csak én nem. Meg még rajtad kívül több millió magyar.


Ps.

Nem cserélnél velem? Én bemegyek a vizsgáidra, a falusi levegő még jót is tenne Nekem, Te meg elmész helyettem pajzsmirigy műtétre? Az semmi, csak átvágják a nyakad. :)

2017. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Elég durván fogalmazol cseszd meg. Elmennék pajzsmirigy műtétre helyetted az semmi ahhoz képest hogy nekem milyen rossz kedvem van
2017. máj. 11. 21:51
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Oh, elnézést Te kis speciális kis hópihe......

Menjél el orvoshoz. Szedj antidepresszánst vagy valamit.... Ha már azt kérdezted, mit tegyél.

De ezt sokan leírták, hogy Te is tudsz tenni azért, hogy jobb legyen. De ha nem, hát nem. Te szenvedni akarsz, akkor szenvedj.

2017. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!