Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzhetném le az aggódást?

Hogyan győzhetném le az aggódást?

Figyelt kérdés
Tegnap történt egy kis gond. Utaztam a metrón és kinyújtottam a lábam egy kicsit. Utólag elkezdtem azon aggódni hogy nem esett el valaki ez miatt? Bár ott a helyszínen nem vettem észre hogy bárki elesett volna, de hát akkor csak szóltak volna valamit. Hogyan győzzem le az aggódást?
2017. máj. 12. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod, ez így egy kicsit hülyén hangzik. Ha elesett volna valaki, akkor csattan, meg te is megérzed, stb. Ha tényleg ilyen aggódós vagy, akkor valós dologról kérdezz...mert erre nem lehet mit írni.
2017. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy kényszergondolat lehet nálad: tudod, hogy hülyeség és nincs semmi alapja, mégis súlyos szorongást okoz.

Ez a kényszeres-rögeszmés zavar (ocd) egyik tünete, nekem is ilyen betegségem van.

2017. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!