Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért beszélek félre mostanában?

Miért beszélek félre mostanában?

Figyelt kérdés
Sohasem voltam beszédhibás, de mégis mostanában sok szót rosszul képzek és mondok. Nem tudom mi lehet az oka. Néha selypítek is. És ha hirtelen kell kimondani valamit akkor össze vissza motyogok értelmetlenségeket.

#beszéd #beszédhiba #szavak képzése
2017. máj. 12. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mi lehet a gond,és nem akarok rádijeszteni vagy ilyesmi,de a félrebeszélés azt hiszem akár agydaganat is lehet. Fejfájás,szédülés? Ilyesmi nincs? Még kénenézetni
2017. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha soha nem volt beszédhibád, akkor valóban valami agyi probléma, kisebb stroke, daganat.Mindenképpen orvoshoz kell vele menni, és kivizsgáltatni!
2017. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez többnyire csak akkor észlelem, hogy ha üzletben kell valamit kikérnem vagy pl. Mikor prezentáltam. De semmi más problémám nincs se fejfájás se semmi .
2017. máj. 13. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen és nem tudom mitől van. Nagyon rossz, olyankor teljesen idiótának érzem magam.
2017. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!