Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felkeresnétek a helyemben egy...

Felkeresnétek a helyemben egy szakembert egy online teszt eredménye miatt?

Figyelt kérdés
Mindenki által tehetségesnek és jó képességűnek tartott 19 éves lány vagyok. Egy ideje nem vagyok jó passzban, ha fogalmazhatok így. Mindenki szerint depressziós vagyok. Én magamról nem tudom eldönteni, mert néha totál boldog vagyok, máskor meg belefulladok a melankóliába minden ok nélkül, és arról fantáziálok, milyen lenne meghalni, balesetet szenvedni, felvágni az ereimet, ilyesmik. Nem teszek semmit sem, csak fantáziálok. Kitöltöttem egy online tesztet a depresszióra nézve, és azt írta, hogy valószínűleg súlyos depresszióval küzdök. Kitöltöttem egy másikat is, ami egy Borderline teszt volt. Utóbbi szerint nagy az esélye, hogy Borderline tüneteim vannak. Nem tudom, mennyire lehet online tesztek véleményére adni. Ti mit tennétek a helyemben?

2017. máj. 13. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A családod is azt mondja és a teszt is: ezt már vedd komolyan. Nem orvosi diagnózis egy ilyen teszt, de arra jó, hogy felhívja a figyelmet, hogy mikor kell orvoshoz fordulni.
2017. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy bipolaritás. Keress szakembert,mert mindkét esetben csak a hegy lábánál jársz.
2017. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!