Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mi történt, segítené...

Nem tudom mi történt, segítenétek? Nagyon meg vagyok ijedve

Figyelt kérdés

Rólam tudni kell hogy nagyon gyengén beszélem a román nyelvet, emiatt sokszor nagyon szégyellem és jelentéktelennek érzem magam a barátaim előtt mert ők mindhárman folyékonyan és hiba nélkül beszélik. Eddig nem volt ezen kìvül semmi probléma, ha segítséget kértem, segìtettek. Ma viszont mikor normálisan beszélgettem velül messengeren, és ők teljesen viccből átváltottak románba hogy "ha románul beszélünk te is megtanulsz", hirtelen elkapott egy ilyen nagyon furcsa érzés. Elkezdtem remegni, és elkezdtem félni nagyon, nem tudom mitől, kivert a vìz, a ujjaim teljesen hidegek lettek, szédülni kezdtem, a szìvem nagyon gyorsan kezdett dobogni, nem tudtam lélegezni csak szaggatottan... csak pár percig tartott de nagyon meg vagyok ijedve.

Eddig még sosem fordult ilyen elő,van hogy szorongok főleg ha emberekkel kell beszéljek akiket nem ismerek, vagy nem ismerek de nem annyira, meg néha úgy érzem mindenki aki rámnéz engem bírál és minden hibát látják bennem, de ezenkívül semmi.

Kérlek segítsetek!


16/L


2017. máj. 13. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy enyhébb pánikroham volt, a szokatlan helyzet váltotta ki, ha nem leszel ennyire megijedve, akkor nem lesz folytatása.


Abban meg igazuk van, hogy ha muszáj románul írni, akkor hamarébb megtanulod, mintha mindig valaki fordít.

2017. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 spectator ***** válasza:
Ne légy kishitű! A leveled szinte teljesen hibátlan. Ha van Nálatok iskola-pszichológus;(vagy a körzeti orvos ajánl Neked valakit, aki 1-2 viziten elbeszélget Veled állami eü. támogatással,nem privát), ő könnyűszerrel "helyreteszi" az önbizalmadat. Szorítok Neked!
2017. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!