Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel érdemes pszichológushoz...

Ezzel érdemes pszichológushoz fordulni?

Figyelt kérdés

Esténként minden este sírva alszok el, ilyenkor eszembe jut minden rossz dolog, ami valaha történt velem. Tényleg, 5-6 éves koromra visszatekintve, a legapróbb csalódásokig. Az elvesztegett lehetőségek, a rossz döntések.

Vicces, mert a barátaim problémáin mindig gond nélkül tudok segíteni, kb az összes ismerősöm angyalnak tart az empatikusságom(van ilyen szó? XD) miatt. Azt hiszik, nekem nincsenek problémáim, mert mindenkinek én segítek. Ha társaságban vagyok, vagy akár messengeren beszélek valakivel, ez nincs. Csak éjszaka, egyedül. Emiatt kb 4-5 órát alszom, van hogy kevesebbet is, a suliban nem tudok teljesíteni, a tanárok is mindig szidnak.

Tavaly voltam már pszichológusnál, szerencsére anyu talált egy olyat, aki rengeteget segített nekem, de már nem volt szükségem rá, így abbahagytam.

Ezzel hova érdemes mennem? Mit tehetnék?

12L(tudom, fiatal vagyok meg minden)



2017. máj. 14. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj pszichológushoz, aki hosszabb időn át tesztekkel vagy nagyobb beszélgetésekkel megtalálja az okot, hogy miért vagy ilyen. Valószínűleg gyengébb lelki alkatú vagy, mint mások, de ezen változtatnod kellene.
2017. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!