Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történtetett velem? Kérdése...

Mi történtetett velem? Kérdésem hosszú így lent írom. Köszönöm ha elolvasod és válszolsz, jól esik!

Figyelt kérdés

Szóval én egy 16 éves srác vagyok, aki mindigis életvidám és boldog sportos szorgalmas gyerek volt. De 4 hónpja arra ébredtem, hogy nem kapok levegőt. Persze rögtön kivizsgálás, mindenemet megnézték. Teljes egészében negatív minden! Ez a probléma egy sóhajtozás ásitozás, úgy érzem nem megy le a levegő. Alvásnál természetesen nem érzem. Próbáltam futni, (mert, hogy abba kelett hagynom azt a sportot amit 10 éve csinálok emiatt a légzés miatt) futás közben ugyanez. Kicsit furán is érzem magam mint aki mentálisan beteg lenne, de voltam pszochologusnál aki aztmondta, hogy nyugodjak meg, semmi problémám sincsen, serdülök ez a korszak ilyen.. Viszont kéttségbe vagyok esve, ez a légzés elrontja az életemet.. szeretnék boldog lenni de nemtudok, nem engedi ez a dolog, a multba szeretnék élni mikor még minden rendben volt, mert úgy érzem ez minden csak nem élet már. Nem értem miért lett hirtelen minden ennyire rossz. Körülöttem mindenki boldog, nevet, szerelmes, vidám én meg összetörtem. Tudom, hogy még nagyon sok rossz dolog van az életben de ha az élet alapfeltételét nem tudod tudattalanul normálisan végezni az elég rossz.. legszivesebben csak eltünnék vagy legroszabb esetben meghalnék, de tulságosan szeretem a családom és nem lennék rá képes. Most fordulok hozzátok, egy utolsó csepp erőként, hogy mit tegyek? Ez a légzés végig fogja kísérni az életemet? Élhetek újra boldog életet? Vagy minden rossz marad?

Köszönöm ha elolvasod, válaszodat mégjobban köszönöm!



2017. máj. 14. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichésen van sajnos,lehet rajta változtatni,nehéz,de agyban kell rendbe tenni magunkat. Amikor először rád jött történt valami különös elötte? Valami rossz dolog otthon vagy máshol? 28
2017. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vendégségben voltunk egyik nap, ahol hirtelen rosszul lettem majd kb 15 perc mulva ugyanugy jol lettem. Es masnap erre ebredtem
2017. máj. 14. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen kedves Marcell..Már jópárszor feltetted a kérdést én is észrevettem. Orvoshoz menj el!
2017. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fogadd el, egyenlőre, hogy ilyen vagy. Próbálj meglátni benne valami jót. Mondjuk lásd ezt egy kihívásnak amit eléd állítottak. Győzedelmeskedj felette és ne engedd, hogy emiatt elmenjen az élet kedved. És ezt csak a saját fejedben tudod eldönteni, hogy hogyan kezeled. Keress valamit, amit ezzel együtt is csinálhatsz. Lehet, hogy az erdei vagy hegyi levegő jót tenne. Menj el túrázni. Akár cserkésznek is beállhatnál :) Erőt kívánok, hogy legyőzd a nehézségedet!
2017. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!