Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék túllépni az...

Hogyan tudnék túllépni az állandó szorongásomon, hogy engem beszélnek ki? Ha két ember beszélget, rögtön arra gondolok, hogy rólam van szó, szidnak?

Figyelt kérdés
Ez leginkább a munkahelyemen van. Utólag legtöbbször kiderül, hogy nem rólam volt szó, és semleges volt a téma. A munkatársaim ugyanazok, tehát ki kellett volna alakulnia feléjük minimális bizalmamnak ez irányban. A másik, hogy egy közösségben, pl: munkahely, baráti társaság, csak akkor érzem jól magam, ha egy valakinek én vagyok a "legjobb barátja". Amúgy introvertált vagyok az utóbbi időben. Különösebben nem közeledek senki felé, ha barátkozik velem valaki, örülök neki, de ha kihagynak egy programból, nagyon rosszul esik. Ez a kettősségem néha szétszakít. Nem tudom, miért van ez.

2017. máj. 14. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehhez a problémádhoz szakember kell. Menj el a háziorvosodhoz, és ő majd ad beutalót a megfelelő helyre.
2017. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szorongással már tényleg orvoshoz kell fordulni. Velem is megesett, másoktól hallottam vissza, de az ember egy féreg volt. Amikor ott voltam akkor jópofizott, amikor nem, mindennek lehordott. Ez az előző munkahelyemen történt. De már akkor sem érdekelt az emberek véleménye, ha a főnököm meg van velem elégedve, akkor nem érdekel semmi más és így is történt. Ja, én is introvertált vagyok.
2017. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!