Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek ebben a helyzetben?

Mihez kezdjek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok 1 honap mulva leszek 25 srác vagyok. Nem volt soha barátnőm, nincsen szakmám, szegények vagyunk. Nem értek semmihez mindenbe béna vagyok, Nem bírom már azt régen jóképességű voltam. Anyám nem dolgozik mert beteg, apu meg le fogja magát százalékolni. És nincsen pénzünk, én nem találok állást, már voltam munkanélküli hivatalban ott sem tudtak segíteni, eddig betanított munkás voltam,. Nincs se ynelvtudásom se semmi, és kb mésfél éve nem mozdulok semmere sem. A Napjaim: abbol állnak felkeleke állásokat nézgetek, de mindeenhez amihez nem kell érettséégi oda nyelvtudás kell, vagy jogosítvány, Nincs pénzem ruhára semmire igy tehát már bő 8 honapja ki sem mozdulok, Apám céges laptopjáról írok telefonom sincs. Nagyon meg van kötve, anyám nem dolgozik, mert gerincsérve van, apám szívbeteg én meg nem találok munkát, munkaügyi hivatal semmit nem csinál, és 25 évesen barátnőm sem volt. Nagyon erősen gondolkodok az öngyilkossáon uyganis egy értelmes ember hosszutávon hogy egy kis 15nm szobában legyen, egésznap másfél éve. nem birom. Örök mozgó voltam gyerekként. Kikészültem, leépültem, mindennpa szédülve kelek fel. Pszicholgusra nincs pénz. Nem tudom mit lehetne tenni.
2017. máj. 17. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Előszöris. Az öngyilkosságot verd ki a fejedből. Nem megoldás! Hidd el, hogy ki lehet ebből is lábalni, sőt muszáj.


Nem tudom helyileg hol élsz, de biztosan van olyan munka ott is, ahova nem kell sem idegen nyelv, sem jogosítvány.

Ha valaki nagyon akar, hidd el talál állást. Ha mást nem akkor egy gyárban beáll a szalag mellé, de több mint a semmi, és egy kiindulási pontnak bőven jó.

Ha kell akkor vállalj el bármit. Mindegy mit, csak legyen valami, aztán idővel ha úgy van tovább tudod magad képezni, és nagyobb lesz a lehetőséged is elhelyezkedni.

2017. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Agydaganatos vagyok, azért sem alkalmaznak sehol.
2017. máj. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!