Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Napról napra rosszabbul érzem magam az életemben. Képtelen vagyok jól teljesíteni az iskolában, mintha nem is érdekelne az egész szar, pedig tudom hogy fontos. Más dolgokban is egyre dekoncentráltabb vagyok, pedig én igyekszem. A barátaimat kiborítom, ez látszik rajtuk csak nem mondják meg nekem, hogy min változtassak és ez még rosszabbul esik. Nem tudok őszintén beszélni a problémáimmal anyukámmal, mert úgy érzem őt mindez egyáltalán nem érdekli és úgyis csak annyi lenne a reakció, hogy "mit nyavajogsz, tök jó dolgod van!" és én ettől még rosszabbul érzem magam. Régen is gondoltam rá, higy egyszerűen csak céget vetek ennek az egész szarnak de sose mertem ténylegesen megtenni mostanában viszont egyre többet foglalkozok ezzel mikor tudom, hogy ez is csak mérgezi az életem. Gyűlölöm önmagam, gyűlölöm az életem és nem tudom, hogy lehetne mindezt visszacsinálni, hogy olyan legyen mint régen, amikor még úgy ahogy rendben voltam a világgal. Valakinek van ötlete?
2017. máj. 18. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát. Ez csak rajtad múlik hogyan szemléled a világot. Ha a rosszat akarod meglátni benne akkor azt is fogod mint ez esetben is. Ha gyűlölöd magad meg az életed az szerintem azért is lehet mert valaminek nem felelsz meg aminek te meg akarnál felelni, vagy az életeddel nem vagy megelégedve. Ezen változtathatsz csak tudnod kell pontosan mi az ami nem felel meg számodra. Ebben így távolról kívülállókként igazából nem fogunk tudni segíteni mivel nem tudunk részleteket. Nem is ajánlok ilyesmi segítségkérést, ezt mindenképpen személyesen kéne elintézned. Egy szakember felkeresése lenne a legjobb megoldás, egyben az első lépés a változás felé, én ezt tudom neked javasolni.
2017. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!