Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok nekem mondani/mutatni...

Tudtok nekem mondani/mutatni DIY stresszlevezető cuccokat?

Figyelt kérdés
Láttam már DIY stresszlabdát és meg is fogom csinálni, de most nincs itthon olyasmi amivel jó is lenne. Ha tudtok nekem mondani vagy mutatni ilyen dolgokat amivel lehet ilyen folyamatos ismétlődő mozdulatokat végezni és megnyugtat akkor megköszönném.
2017. máj. 19. 20:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint olyasmire gondolok amit lehet nyújtogatni vagy nyomogatni. Remélem értitek.
2017. máj. 19. 20:22
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon vicces
2017. máj. 19. 21:15
 4/4 anonim válasza:

Ha nem tudod kezelni a stresszt akkor inkább pszihológus. (mielőtt még kiakadnál olvasd...)

Azért javaslom ezt az utat mert hosszútávon sokkal eredményesebb ha minden segédeszköz nélkül mindenhol mindíg le tudod rendezni magadban. Nem is kell hozzá pszihológus csak gondolkodj el azon, megéri e tönkretenni magad... Nem. Tudd kontrollálni a "stresszt". Egyébként az összes sport (úszástól karatéig) bizonyítottan stresszoldó és javítja a közérzeted. A karate különösen hisz ott önuralmat is tanulsz.

2017. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!