Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek bevegyek egy...

Szerintetek bevegyek egy egész xanaxot? 15/L 55kg

Figyelt kérdés

szeptemberben szorongást állapítottak meg nálam kaptam is gyógyszert egy időre jobb is lett de ugy érzem hogy az nem volt elég és most ugye újra vissza jött ez a szorongás és el is mentem orvoshoz hogy elmondjam neki és most az orvos keres nekem pszichológust de elötte azért elküldött egy vérvételre ami holnap lesz

Szóval vissza térve a kérdéshez vérvétel elött lehet xanaxot bevenni illetve nekem mint egy 15 évesnek mennyire ajánlott?



2017. máj. 21. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

tini vagy, mit tömöd magadba a sok fost?

Tudod mi az antidepi "gyógy"szerek 2 fő mellékhatása?


Depresszió és öngyilkossági hajlam.

2017. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Neked, mint egy 15 évesnek egyáltalán NEM ajánlott!

Szörnyű, hogy a sok fiatalt egyből komoly gyógyszerekkel tömik, ahelyett, hogy rájönnének a szorongás valódi okára, és megoldanák azt.


Sajnos nagyon könnyű rászokni ezekre a bogyókra, és nem az hogy segítene, hanem még inkább depressziós állapotba kerül az illető, aminek a vége rosszabbik esetben öngyilkossággal is végződhet.

2017. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

A Xanax nem antidepresszáns, hanem szorongásoldó, régimódian nyugtató..

Kérdező, ettől függetlenül nem jó rászokni a Xanaxra, de alkalmanként egy szemet bevehetsz.

2017. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Pontosan mennyi az az "egesz" xanax? Hany mg-os? (Amugy a sulyod alapjan nem lesz bajod 2mg-tol se) vagyis nekem nem volt. (44kg vagyok) Szoval szerintem nyugodtan beveheted..
2017. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44 kg??
2017. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen 44kg es 16 ev. Lany vok. Max 2mg/nap szedek. Mindig amelyik van frontin/xanax /neha rivo(bar az nem hat!) ami eleg durva..
2017. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondoltál már sportolásra, meditációra? :D
2017. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!