Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudok olvasni,csak azt ami érdekel.A kötelező olvasmányokat sem,csak a facebookon vagy ilyen oldalakon az érdekesnek tűnő cikkeket.Mi bajom lehet?Koncentrációval van baj?Hogyan segítsek magamon?

2017. máj. 22. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az a bajod hogy normálisnak születtél, aki nem képes a mai magyar követelmények szerinti biorobot lenni. Hanem gondolkodó elme vagy aki nem ész nélkül parancsot teljesítve olvassa azt ami kötelező, hanem ami érdekli.

Nem lehetsz egyedül mert például én is ilyen vagyok. Nem tudok dolgozni korrupt gazdagok méggazdagabbá tétele érdekében, de a saját eszem szerint élve és a saját hasznomra meg már találmányom is született.

2017. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azt tanácsolom lepd meg az irodalom tanárodat és hagyd ki a kötelezőket. Cserébe viszont keress magadnak valamit, amiből megírod az olvasónaplót neki.
2017. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Pl: Dosztojevszkij: Bűn és bűnhődés (kisbetűkkel) >>helyett Hemingway: Az öreg halász és a tenger<<


Jó kedvre fogod szerintem deríteni és a feladatod is ellátod.

2017. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hát az nem így megy,az osztályban is ezt a könyvet olvassuk együtt:D
2017. máj. 23. 22:07
 5/6 anonim válasza:
Öreg, olvasd el.. hidd el hasznodra válik..eleinte 1-2 oldal naponta és azt mondod, "na jó ez nem folal le", aztán egyre többet és a végére könyvfetisiszta leszel. :)
2017. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csinálnám,csak valahogyan nem értem:(
2017. máj. 25. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!