Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyire érzékeny lennék?

Ennyire érzékeny lennék?

Figyelt kérdés
Ha nincs velem a barátnőm akkor olyan mintha sírni akarnék, egyedül vagyok... nincsenek barátaim csak ő akivel eltudok beszélgetni akivel lenni tudok. Tesi órán se volt, röpiztünk olyan lányokkal voltam akikkel nem olyan sokat beszélünk és öngólt csináltam, mert elakartam kapni a labdát és véletlenül begurult. a többiek persze nem mondták a szemembe hogy béna vagy, de biztos ezt gondolták, nem vagyok otthon a sportban és a másik fél sokkal erősebb ügyesebb volt, mikor öngólt csináltam majdnem elkezdtem sírni a könnyeimmel küzködtem és nem vett észre senki, középsuliba ez nagyon gáz lesz érzékeny vagyok vagy csak el lennék kényeztetve? :(

2017. máj. 23. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Érzékeny vagy. Van ilyen. De az ember változik, egyre magabiztosabb lesz.
2017. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!