Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkileg kimerült vagyok,...

Lelkileg kimerült vagyok, hogyan legyek túl rajta, hogyan legyek jobban?

Figyelt kérdés
Sok problémám van, lelkileg nagyon ki vagyok, Párom is nagyon sokat szekál, mert eléggé féltékeny. Neki semmi sem jó, náha nem tudom, hogy mit merjek neki elmondani s ebbe lelkileg bele vagyok fáradva. HOgyan tegyem magamat túl ezen, hogy ha szeretem?

2017. máj. 25. 00:07
 1/4 anonim válasza:
Az élet szar nincs mit tenni hidd el
2017. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Marmint igen velem is es van
2017. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a szekálós, féltékenykedő barátomon tennék túl a helyedben. Egyből megoldódna a feszültség.
2017. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni, ha nem lehet akkor meg én a helyedben elhagynám. Kár időt pazarolni olyan emberre, aki nem bízik meg benned és nem tisztel, ha szekál, akkor hol szeret? Mit szeretsz egy olyan emberben, aki nem bízik meg benned? Tudod mindenki magából indul ki, lehet pont ő a megbízhatatlan. Másik meg, nevetséges dolognak tartom azt egy párkapcsolatban, ha mindkét félnek fél óránként mondogatni kell a másiknak, hogy mennyire szereti, nah ez az álszentség. Gondold át, biztos szükséged van ilyen kapcsolatra? Lehet ezerszer jobbat találnál nála...
2017. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!