Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utalhat valami mentális...

Utalhat valami mentális betegségre, ha nincs kialakult értékrendem és stílusom, hanem mindig alkalmazkodom érdekem szerint?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem, hogy nekem tulajdonképpen nincs kialakult értékítéletem, sokkal inkább érdékítélettel rendelkezem. Mindig arra húzok, amerre az érdekem kívánja, és bármilyen ellentétes társaságokba azonnal beleszokom, az ott elvártak alapján alakítom minden mozdulatom.
2017. máj. 26. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ez arra fog inkább vezetni, hogy nem fogsz tudni 1ről a 2re jutni mivel mindig leragadsz a szituációnál
2017. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán
2017. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el fejlődni szellemileg. Járj el könyvtárba, olvassál, tágítsd a világképed, alakíts ki önálló gondolkodást. Tudok pár szellemileg elgondolkodtató írást javasolni.
2017. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!