Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel fel kellene keressek...

Ezzel fel kellene keressek egy orvost?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, hihetetlenul sok stressz er, amit nem tudok lassan kezelni. Vasarnap visszajovok az alberletbe, de szombaton mar ramjon a siras. Rengeteget sirok mostanaban. Szorongok. Elore idegeskedem azon, hogy 3-4 nap mulva mi lesz.

A masik gondom egy egyszeru poktol is irtozok mar. Ahogy felkerulok az alberletbe, vegem. Elso nap siras, es azon a szinten vagyok,hogy minden hangra megebredek. Nem merek aludni,felek, hogy valami van a szobaba, ha pedig van,onnantol kezdve vege. Napokig nem tudok elaludni, csak akkor,ha mar tenyleg ki vagyok bukva...


2017. máj. 28. 18:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Ejjel eg az villany, maskepp nem birom ki az ejszakat. Es akkor sincs szinte soha normalis alvas, hanem epp csak lehunyom a szemem.
2017. máj. 28. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit tenne veled egy orvos? Megtömne nyugtatóval?

Ha keresel egy kiképzett mélylélektani terapeutát, megtanít relaxálni, megtanít kezelni a stresszt, feloldja fóbiáidat.

Kérdezhetsz privátban is.

2017. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, nekem egy egyetemet kellett otthagynom emiatt. Pszichológust mindenképp keress fel, de jól képzett, diplomás szakembert, nem egy ilyen pár hétvégés tanfolyamot végett lélekgyógyászt, meg ellenõrizhetetlen ezoterikus-meditációs, stb gurukat.


Egyébként ez már megütheti azt a szintet, hogy valóban gyógyszer kell, akkor pszichiáter szakorvoshoz kell menni.

2017. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!