Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon pontosan mi bajom lehet?

Vajon pontosan mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár óta teljesen megváltozott a személyiségem.

(rossz értelemben)

Azóta vagyok depressziós.

Testi tüneteim voltak ősszel (állandó fejfájás,rosszullétek,szédülés, étvágytalanság stb..), ami miatt kórházba kerültem 1 hétre, de ott kiderült hogy nincs semmi testi problémám ,viszont ott beszélnem kellett egy pszichológussal, aki szerint traumák miatt volt ez az egész fizikális dolog.

Viszont akkor még nem akartam másik pszichológushoz járni, pedig ajánlották.

Most tavasz elején kezdtem rosszabbul lenni.

Mindennap hangulat ingadozásom van.

(Eléggé antiszociális vagyok)

Egyszer például reggel teljesen boldog voltam, az csendes, amikor pedig hozzászóltak nagyon bunkó voltam.

1 hónapja kezdtem paranoisásabb lenni. (Árnyékokat látok és sokszor hangokat hallok)

Sírógörcseim vannak amiket egyszerűen nem tudok kontrollálni.

És sokszor csak úgy ilyen furcsa röhögőrohamot is kapok...(mint egy elmebeteg)

Sokszor gondolkozok öngyilkosságon.

Úgy érzem nincs ebből kiút.

Előző héten mentem először magamtól pszichológushoz aki kedves volt velem, de szerintem nem vesz annyira komolyan.

Gondolkodtam hogy pszichiátriára kéne mennem, de ezt a szüleim ellenzik.

De én nem tudom.

Félek ettől az egésztől.

Lehet skizofrén vagyok?

Vagy valami ilyen betegség?

Nem akarok hogy hisztisnek gondoljatok.

Ha valakinek van ilyesmi tapasztalata bármi ilyennek kapcsolatban kérlek írjatok le!

(Hasonló tünetek, vélemények, élmények a pszicholgusról/pszichiátriáról)



2017. jún. 1. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Depresszió és/vagy skizofrénia és/vagy paranoia.
2017. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen a skizofrenia nalad. En voltam pszichiatrian , nem vettek komolyan, es nem kezeltek rendesen. Azota sincs maskepp. Nem tortenik semmi azert hogy jobban legyek. Persze senki nem tudja mi van velem. Latomasok, hangok, illuziok, teveszmek. Ennyi. Engem erdekelne hogy miket hallasz, mert a legtobb skizofrennek nincs betegsegtudata, szoval magadtol sosem kerdezned hogy az vagy e. Mindenkepp menj pszichiatriara, meg a vegen lehet botrany lesz :/ velem volt is botrany a suliba :( ha tenyleg hallucinalsz, antipszichotikumot fogsz kapni. Engem az akadalyozott a tevekenysegemben, szoval kivagtam.
2017. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is jarok pszichologushoz. Neha en is ugy erzem h nem vesz komolyan, de ilyenkor tudatositom magamban hogy de. De van amikor ugy erzem csak hiszteriazom, de az nem tartana mar tobb honapja. Probalj meg bizni a pszichologusban! Es mindent mondj el neki! De csak akkor ha szimpatikus.
2017. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!