Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Terhességnél mit lehet szedni...

Terhességnél mit lehet szedni depresszió ellen?

Figyelt kérdés
sajnos egy éve depressziós voltam és citalopram tevat szedtem ra,ami pár hónap alatt segített is,de most babát várok és abbahagytam.persze ugyanúgy visszatért a depresszióm,plusz mellé még a hormonok is besegítenek ugyebár...nemtudtok valamit ami természetes vagy esetleg terhességnél is szedhetem?és hat is...szedtem már magneB6 ot is,de semmi hatása

2017. jún. 1. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nervenpflege!! :)

Mindig ezt használom, nőgyógyász javasolta. Rendszeresen szedhető.

2017. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy pszichiáter helyett inkább pszichológushoz menj! A gyógyszerek csak tüneti kezelést nyújtanak, a depresszió utána simán visszajön... Pszichológushoz menj, az nem fog gyógyszerekkel tömni, a terhességedre semmilyen káros hatása nem lesz, "természetes", ráadásul valószínűleg hosszútávon is hatásos!
2017. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!