Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Nem tudom mi baj...

Segítség! Nem tudom mi baj van velem?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm hogy ha elolvassátok és válaszoltok! Sajna nem tudtam melyik kategóriába kellene ezt írni, mivel nem tudom miből ered a problémám.


Szóval az a helyzet, amitől meg vagyok ijedve kicsit, hogy mostanában, vagyis már egy ideje, nem érzek semmit. Vagyis mintha, nem is tudom, nincsenek érzelmeim. Alig érzek szeretetet, szerelmet, már nincsenek olyan érzéseim senki iránt mint régen. Már nem érzem, hogy bárki is tetszene nekem, nem érzek szerelmet és testi vonzódást sem.

De nem csak pozitív érzelmek, hanem negatívakat se annyira. Csak egy kettő maradt meg, de azok is szinte csak szélsőséges helyzetekben érezhetők.

Komolyan úgy érzem magam mint egy robot és ez megrémiszt! (pl ez is megmaradt)


Mit lehet tenni??? Mintha beszorult volna egy dugó valahová ami eltorlaszolja az érzelmeket nehogy feljöjjenek. Segítsetek!!



2017. jún. 1. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust! Ha korábban nem volt ilyen problémád, tehát régen megélted az érzelmeket, akkor valamilyen visszafordítható oka van ennek! :)
2017. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? El tudsz menni? Ezen csak pszichológus segíthet.

Barátaid, ismerőseid vannak? Mennyire tartod velük a kapcsolatot? Mit csinálsz egész nap? A telefonodat nyomkodod és netezel csak, vagy valami mást is? Túl keveset tudunk.

2017. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Depresszió
2017. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, barátaim 60-70%-a nem ott lakik ahol én, így velük nehezebben tartom a kapcsolatot.

Napközben főleg egyetemen vagyok, "tanulok" vagy itthon vagyok családdal vagy gépezek (youtube, facebook, filmek, sorozatok és chat oldalak). Vannak itthon is barátaim velük kb hetente 1-2szer találkozom.

2017. jún. 1. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyetemista vagy, az egyetemen fel tudsz keresni ingyenesen kortárs segítőket vagy pszichológusokat!
2017. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el jarni egy pszichologustan hallgatoval. Gondolj bele okos, szep csaj es meg megerto is :D tole tanulhatsz erzelmeket. Vagy masik otlet, mozdulj ki a megszokott hazautazasodbol. Egyetem utan mas helyekre mesz, ismerkedsz stb
2017. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!