Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért görcsölök rá az alvásra?

Miért görcsölök rá az alvásra?

Figyelt kérdés
Február körűl nem aludtam egy èjszakát mert disznótorba mentem es nagyon faradt voltam mire hazaértem annyira kimerült voltam hogy remegtem és hànyingerem volt de aludni nem birtam. Nagyon rosszul voltam és ettől nagyon megijjedtem, azóta annyira görcsösen bennem maradt ez a dolog hogy aludni is nehezen birok teljesen rávagyok görcsölve hogy mi lessz ha nem alszom és megint olyan rosszul leszek és néha sikerül nehezen kikapcsolni az agyam de nagyon nehèz mert szorongok ettől az egésztől. Sportolok probalom kiütni a fejemből ezt mert a családba én voltam a legjobb alvó ugyhogy nem tudom hogy ez pszcihésen van e ? Köszönöm előlre válaszotokat.

2017. jún. 5. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz. Rágörcsölsz. Nem kell. Nézz meg egy vígjátékot, vagy kelj fel takarítani! Ha IGAZÁN álmos leszel, el fogsz aludni. Ha segít leírom, hogy én többször is voltam ébren 3-4 napig, és még élek. A világrekord ébren 11 nap.
2017. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ember amit nagyon akar az az ellenkezőjére fordul, ne akarj annyira még aludni sem. Szabad annak lenni ami épp van, ez minden helyzetere érvényes, amit az élet elénk hoz. Ha éppen nem megy az alvás, akkor lehet olvasni. Az a lényeg, hogy ne pánikolj. Én ilyenkor imádkozom, meditálok, probálom a gondolatokat elengedni. A légzésre figyelni.
2017. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én világrekordom ébren 7 nap. Sajnos. Ha nem alszol az lehet attól is, hogy a szervezeted nem igényli annyira, nem jelez be, hogy pihenni kellene. Kitolódott az ébrenléti állapotod. Ha előre azon pörögsz, hogy mi lesz majd este, akkor nem fogsz tudni elaludni, vagy ha igen, akkor 1-2 órára csak.
2017. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!