Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segítsek az alkoholistán?

Hogyan segítsek az alkoholistán?

Figyelt kérdés
Hali,az exemmel 1 eve szakitottunk,en honapokig depresszios voltam,o meg akkor szokott ra arra h minden nap pialt. Azota o mar tullepett rajtam,most van egy fiatal baratnoje,aki meg nem erzi ennek a sulyat,de a srac minden napniszik,nappal is,ejjel is,tok random. Azt allitja,h boldog az eletben,es csak azert iszik,mert szeret berugni. Tudom,h mar nem az en gondom torodni vele,es ezzel magamnak artok,de o egy jo ber. Szerintetek ez alkoholizmus? Es hogy tudnek segiteni?

2017. jún. 9. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, alkoholizmus, és igen, nem neked kell rajta segíteni.
2017. jún. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, alkesz, de ha neki így jó, akkor hagyd a fran.cba. Elválltatok, keress normális palit, aki nem alkesz.
2017. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maradj távol tőle. Az alkeszokkal az a baj, hogy nem csak magukat, a környezetüket is hazavágják.
2017. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő nem akar.... szerintem hagy őt.
2017. jún. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd öt.
2017. jún. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!