Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon erosen biralom magam,...

Nagyon erosen biralom magam, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Rossz gyerekkorom volt, elnyomo apa, gyogyszerfuggo anya, nemigazan figyeltek ram, jo emlekeim nincsenek, es ez nagyban befolyasolja a mindennapjaimat.

Nagyon erosen biralom magam, ha tukorbe nezek, hanyok magamtol, pedig sprtolok,magas, vekony vagyok, relative nepszeru a ferfiak koreben(25 eves).A velemenymet senki elott nem merem vallalni, sor ugy erzem gondolataim sincsenek.Sot neha szellemi fogyatekossaggal is meggyanusitom magam, mert nem tudom magam ugy kifejezni mint masok, pedig bennem is vannak am erdekes dolgok.

Lebecsulom a kepessegeimet, mindig csak kicsiben gondolkodom es a legrosszabbra szamitok, mert en ugyem vagyok ra kepes, mert a csaladom szegeny.Becsben elek, nemetul, es angolul tanulok, propalom befejezni az erettsegit, amit annak idejen nem sikerult, ezert is utalom magam, hogy annak idejen nem fejeztem be, most valahol teljesen mashol tarthatna az eletem.Mar csak 1 ev van, es utanna belekezdek az egyetembe itt, mar ha kepes leszek ra....

barataim egyaltalan nincsenek, csak a baratom, nem is merek senkivel sem baratkozni, mert mindenkit jobbnak latok mint magam.Ha az utcan megyek es meglatok egy lanyt, barkit...nalam mindenki szebb, okosabb, stilusosabb, hogy fejezhetnem be az orokos osszehasonlitast masokkal?



2017. jún. 10. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó pszichológus. Egy próbát megér.
2017. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!