Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan éljek a jelenben?

Hogyan éljek a jelenben?

Figyelt kérdés
Hamarosan 22 éves leszek. Már leérettségiztem elvégeztem egy OKJ-t sajnos nem vettek föl egyetemre. Most dolgozok már egy éve de azt érzem, hogy nem ez az amit csinálni akarok. Sok dolog éérdekel de nem tudom melyiket tudnám biztosan jól csinálni és motiváltan. Ezek miatt egy átlagos hét felét vagy nagy részét a múltban töltöm. Visszagondolok sokat az általános iskolai évekre az utolsó 2-3év volt életem eddigi csúcspontja és ez szomorú, hogy nem tudom a jelent átélni szívesen fogadnék el tanácsokat más kapunyitási pánikkal rendelkező emberektől, hogy nekik mi használt vagy szakembertől. Még egy dolog zavar, hogy már nem vagyok olyan vicces vagy humoros és állandóan mindenben a szórakozást kereső ember mint 14-17 évesen voltam és ez nagyon hiányzik erre mi lehet a megoldás?

2017. jún. 13. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali kb ugyan abban a helyzetben vagyok, eppen tanulok, kb hajnalig fogom nyomni, szoval a jelenben vagyok, neha megallok 5-10 percre pihenni, de ja haladni kell. :D
2017. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagytok?
2020. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2021. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!