Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik ezek a furcsa, kicsit...

Mik ezek a furcsa, kicsit pánikroham szerű tünetek amikor próbálok elaludni? Január óta néha-néha előjön ez

Figyelt kérdés

Néha az van késő este, hogy lefekszek aludni, talán nem valami álmosan, de úgy érzem nyugodt állapotban. Próbálok elaludni, aztán hirtelen rámtörnek ezek a furcsa érzések. Aztán ha kinyitom a szememet esetleg fel is kelek az ágyból akkor meg elmúlnak. De amikor újra visszafekszek akkor újra megtörténik, és amikor ez van akkor csak órák múlva tudok elaludni, addig szenvedek vele. Kicsit az az érzésem ilyenkor mintha valami bújna bennem ami egyszerűen nem akarja hogy elaludjak, és rámküldi ezeket a pánikrohamszerű tüneteket. De mégis miért van ez meg mitől függ mikor jön elő? Általában akkor van amikor kevésbé álmosan, fittebb állapotban fekszek le aludni. Az idegrendszerem állapotától nem függ, simán előjön attól még hogy halál nyugalommal fekszek le.

Vérnyomást egyébként mértem már párszor amikor ez történt és normáls értéket mértem


2017. jún. 13. 06:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehetnek ezek is:

-epekő

-enyhe gyomorfekély

-tejallergia, étel allergia (bizony!)

-és pánikbetegség.

Mindre vizsgáltass rá, hogy elkerüld a félrekezelést!

Én sajnos úgy jártam, hogy évekig félrekezeltek, de most már jól vagyok.

2017. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!