Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Le lehet valahogyan küzdeni?...

Le lehet valahogyan küzdeni? Állandóan szorongok, szóval tudom hogy depis vagyok kb.3 éves korom óta és ez nálunk anyai ágon genetikai jellegű.

Figyelt kérdés
Most kezdetem el a munkát egy gyárban,eddig ilyen helyen nem dolgoztam,és nem is megy valami jól,persze figyelek hogy senki se lássa mennyire is szorongok emiatt és ide-oda dobálják az embert,szóval nem lehet kialakítani baráti légkört se..A hasam fáj folyton és gomoboc van a gyomromban.Az egész élettől rettegek,mindig abban reménykedek hogy elalszom és reggel már nem ébredek fel többé.Eleve nem volt jó az életem,anyagilag nagyon rosszul állunk már 17 éve,napról-napra élünk és egy csomó csalódás ért,szinte csak az és nem tudom le lehet e küzdeni az állandó félelmet.A külvilágnak ezt nem mutatom,de rettegek.
2010. máj. 18. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok most.
2010. máj. 18. 19:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, ezt a problémát mi itt sajnos nem tudjuk megoldani.
2010. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichiátert keress fel. Hozzá nem kell beutaló, csak időpontot kell kérni az sztk-ban. Ne halogasd a dolgot. Ha meggyógyúlsz, még a pénzhiányt sem fogod olyan feketén látni. Ha van kedved a témáról levelezni, írjál nyugodtan.
2010. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb baj,hogy anyum 2 éves korom óta zúgalkolista és ezzel a titokkal kellett élnem és hát aki élt így az tudja,hogy ezek az emberek önmagukat sajnálják folyton és elhanyagolják a családot és minden a főzésen kívül már 12 évesen rám maradt.És egy addig biztos,szép otthonból elköltöztünk egy romházba és ezt sem tudtam megemészteni,oké azóta nagyábból felújítottuk de rá ment a gyerek és fiatal korom,soha senkit nem mertem ide hozni és a külsőm miatt,mert sulit is váltottam álladóan nagyon durván gúnyoltak,nem volt olyan nap hogy belém ne rúgtak volna.Azelőtt egy nagyon jó osztályközösségben voltam.


Az a baj,hogy ha leírom akkor könnyebbülők meg és itt tudom csak úgy megtenni,hogy ezt mások ne tudják meg,és anonim maradhassak.Nem tudtam gyerek lenni és azt hiszem így van egy oldalam ami még mindig csak egy kamasz szintjén van és talán ez az oldal gátol mindenben,bár nagyon jól titkolom mások előtt.


Meg ha nézek ilyen sorozatokat,akkor van hogy beleképzelem magam de gyerekként és azon ábrándozom,ha valóság lenne milyen életem lehetne,miket csinálnék,amiket nem tehettem meg.És szeretnek,meg jó emlékemim vannak,tudom ez már beteges,de ilyen álmok nélkül nem is tudom mi lenne velem.


Azért köszönöm,hogy meghallgatattok és kiírhattam magam,mert így most sokkal könnyebb nekem.

2010. máj. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!