Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Rosszullét,...

Mit tehetnék? Rosszullét, szorongás, félelem, kilátástalanság ellen?

Figyelt kérdés
Régóta fenn áll nálam a szorongás,pánik.Nyugtatót szedek.De mostanába nincs pánikrohamom hellyette állandó gondolkodás,semmi öröm.Nincs kedvem semmihez.Nem megyek sehova.Egyedül vagyok reggeltől késő délutánig.Szúr a szívem,szédülök.De orvoshoz nem merek menni.Félek mindentől.Belenézek a tükörbe ès idegennek érzem magam a saját bőrömbe.Vannak gondjaim.De nem bírok így élni tovább.Úgy érzem kimerültem.Hogyan vegyem rá magam hogy újra kiegyensúlyozott legyek?Szörnyű ez az állandó rosszullét.Lassan rámegy mint a családi kapcsolataimra.Illetve a párommal is sokat veszekszünk ezek miatt.Van düh kitörésem is akkor csúnyán beszélek.Rá nyomom a telót és ilyenek.Gyógyszer nélkül akarok kigyogyulni!Ismerős szerint anyagcsere zavar tünete is lehet a szorongás!27N.Nem tudom mi lesz így velem...
2017. jún. 13. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichológus. Hidd el, hogy segítség nélkül nem fog menni a gyógyulás. Addig jó,hogy legalább felismerted a (mondjuk) hibáidat (ezen a téren). A családoddal,pároddal pedig értesd meg, hogy nem tehetsz róla hogy egy ideje így viselkedsz, és legyenek melletted, támogassanak, biztassanak,hogy újra a régi tudsz lenni. Ne félj felkeresni egy orvost. Igen, leírtad,hogy gyógyszer nélkül szeretnéd de ezt nem tudod kikerülni. Idővel majd el fogod tudni hagyni..kezdetben majd csökkenteni, de hangulatjavítót biztos fog felírni.

Én hiszek abban,hogy menni fog és van még annyi erő és bátorság benned,hogy elmenj és keress egy orvost aki tud neked segíteni. :) 27 éves vagy, van családod, párod és még előtted van szinte az egész élet. Ne hallogasd ezt a dolgot.. :) Van miért, legfőképp KIÉRT meggyógyulnod.. Hajrá..Én hiszek benned (így ismeretlenül is😊👊) És sose a félelem vezéreljen. Győzd le és legyél büszke arra, hogy te már pedig igenis ki tudtál "mászni" ebből az állapotból.

2017. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tessék orvoshoz menni! Pszichoterápia, meditáció, jóga, helyes étrend stb. segíthet.
2017. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!