Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy egészséges ember...

Ha egy egészséges ember bevesz egy tabletta Frontint, akkor mi történik vele?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Egyénfüggő gondolom. Én elálmosodtam kicsit és nagyon jól aludtam.
2017. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem olyan, hogy a beteg ember jobban, az egészséges meg rosszabbul lesz tőle?
2017. jún. 13. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Úgy képzeld el, mint a vérnyomás csökkentőt. Akinek magas, annak leviszi, akinek nem, egy kicsit annak is.De akinek alacsony, nem fogja nullára levinni.
2017. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem olyan nagy dolog ha bevesz egyet, bár attól függ milyen dózis, nekem a legkisebb van otthon, néha tesóm elkéri, azt mondja olyan jót tud tőle aludni.
2017. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egészséges ember ne vegyen be frontint, altatónak igyon inkább sört vagy kamillateát
2017. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Az nem úgy van, hogy 1 tabletta, hanem 0,25 0,5 vagy 1 mg.

4x-es különbség. De amúgy nem lesz tőle bajod, csak az utóbbi már igen fejbe vág.

2017. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nemrég szájsebészeti műtétem volt és a doki javasolta, hogy előtte vegyek be egy Xanaxot - úgy, hogy egyébként nem szedek, nincs is rá szükségem, de a műtét miatt izgultam. Azt éreztem, hogy teljesen "kisimultak" az idegeim, végtelen nyugalom árasztott el, jókedélyű voltam tőle. Szóval rám nagyon pozitívan hatott. Míg mások, akik rendszeresen szedik, arról számolnak be, hogy nekik (már) nem igazán hat érdemben. Úgyhogy az én tapasztalatom az, hogy egyszeri alkalommal - indokolt esetben - nagyon hatásos, tényleg nyugtató hatása van.
2017. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
7. vagyok és annyit még hozzáteszek kiegészítésül, hogy én egy 0,5-ös adagot vettem be, többektől kértem tanácsot, akiknek van tapasztalata nyugtatókkal, és ezt javasolták. Azt mondták, az 1 mg-os már fejbe vágna, ha amúgy nem szedek. Bőven elég volt a feles, máskor is fogom használni, ha olyan helyzetbe kerülök, hogy szükségem lesz rá (és itt elsősorban az orvosi kezelésekre gondolok).
2017. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Az egészséges ember erős, sokat kibír, tehát nem lesz rosszul a tablettától, sőt akár még kedvező hatást is érezhet. ( persze csak akkor, ha egy alkalommal evett belőle). A lelki betegre viszont nagyon rossz hatással van, apránként, észrevétlenül fokozza a levertséget, gyengeséget, egyéb tüneteket.
2017. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
54%

Volt egy ZH-m az egyetemen, amin elég sok múlt, és igen ideges/stresszes voltam. Az adott időpont előtt jó pár órával bevettem egy 0,5-ös frontint, de mintha fejbe ütöttek volna. Olyan kómás állapotba kerültem, hogy majdnem leestem a villamosról az egyetemre menet. A sok tanulásra szánt idő mind kárba ment, szinte kiüresedett az agyam, alapvető kérdésekre sem tudtam válaszolni, amiket kisujjból kellet volna kirázzak.

Tanultam ebből a hibámból, a javítóra már épp elmével mentem, és sikeresen abszolváltam a tárgyam.

Rettentően butítanak ezek a gyógyszerek már kis mennyiségben is, de, ahogy előttem is írták, van olyan életszituáció, ahol hasznos lehet.

2018. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!